Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čína odstráni spoločnosť Plague Inc. z obchodu App Store „z dôvodu jej nezákonného obsahu v Číne“

Plague Inc. V posledných týždňoch získala obrovskú popularitu, a to preto, že čelíme strategickej hre v reálnom čase musíme vyvinúť chorobu ktoré sa šíria po celom svete a potom sa vyvíjajú so smrtiacimi symptómami s poslaním zabiť každú poslednú ľudskú bytosť na planéte.

Je zaujímavé, že štúdio za hrou Ndemic Creations uviedlo tento názov bol odstránený z obchodu s aplikáciami v Číne pretože hra “zahŕňa obsah, ktorý je v Číne nezákonný podľa rozhodnutia čínskej správy kybernetického priestoru".

Plague Inc.

Štúdia to ďalej vysvetľuje nie je jasné, či odstránenie Plague Inc. súvisí so súčasným výskytom koronavírusu prítomný v Číne, a to znamená, že koronavírus posilnil popularitu tejto pôvodne vydanej hry v roku 2012,

Štúdia naznačila, že jej okamžitá priorita je kontaktujte správu aby ste sa dozvedeli, čo je vo vašej hre nezákonné a ako ju opraviť, aby bola znovu k dispozícii na stiahnutie.

„Sme veľmi smutní, keď oznamujeme, že spoločnosť Plague Inc. bola odstránená z obchodu s aplikáciami v Číne. To je úplne mimo našu kontrolu a pracujeme na nájdení spôsobu, ako vrátiť hru našim hráčom v Číne.“