Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čiarky Nintendo Switch Pro dúfa

Čiarky Nintendo Switch Pro dúfa 1

Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Nintendo odhalila Switch OLED, nový Switch model, ktorý prichádza s niekoľkými pozoruhodnými vylepšeniami, ale nie je príliš výrazný. Bolo ich veľa Switch fanúšikov tam vonku, ktorí od nového očakávali niečo viac Switch model, ako fámy o tzv Switch Profesionál s vylepšenými schopnosťami koluje už roky. Avšak Switch OLED rozhodne nie je Switch Pro, a teraz to vyzerá ako Switch Pro nie je vôbec na špici.

V tweete, ktorý dnes zverejnilo japonské Nintendo, sme sa dozvedeli dve dôležité veci. Prvá bola o správe Bloomberg, ktorá tvrdila, že Nintendo sa pozerá na zvýšené ziskové rozpätie Switch OLED, pričom Nintendo tvrdí, že toto tvrdenie bolo nesprávne. Nintendo nás nezistilo v ziskovej marži na Switch OLED alebo štandard Switch, ponechávajúc to na dosť vágnom vyvrátení.

Nintendo v nadväzujúcom tweete potvrdilo, že ďalšie nemá Switch model na palube v túto chvíľu. Niektorí vrátane nás špekulovali, že Nintendo zamýšľa vyrobiť a Switch Pro, ale rozhodol sa to oznámiť Switch OLED namiesto toho v dôsledku súčasného nedostatku hardvéru. Uvažuje sa, že Nintendo počká, kým sa skončí nedostatok hardvéru, aby mohol začať s výrobou Switch Pro, predstavujeme Switch OLED ako spôsob, ako vyplniť medzeru a získať Switch značka sa postavila pred ľudí v čase, keď všetci hovoria o PS5 a Xbox Series X.

Podľa tweetu spoločnosti Nintendo to však nie je v kartách. Nintendo samozrejme hovorí, že žiadne iné Switch modely sú plánované „v tejto dobe“, takže je vždy možné, že Nintendo neskôr zmení názor, ale zatiaľ sa zdá, že Switch Pro nie je na zahodenie.

Uvidíme, čo sa odtiaľto stane, ale ak ste boli odhodlaní vydržať tieto fámy Switch Pro, pravdepodobne budete dlho čakať – možno navždy. Zatiaľ čo Nintendo presne nezatvára dvere pred novým Switch modelov celkom, asi by sme nemali očakávať, že sa v blízkej budúcnosti nejakého dočkáme.