Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Chytr√© hodinky Moto 360 sa obnovia p√§Ň• rokov po p√īvodnej verzii

Chytr√© hodinky Moto 360 sa obnovia p√§Ň• rokov po p√īvodnej verzii 1

Tretia gener√°cia inteligentn√Ĺch hodiniek Moto 360 bola odhalen√°, Ň°tyri roky po prist√°t√≠ druhej gener√°cie a p√§Ň• rokov po p√īvodnom, s v√Ĺnimkou hodiniek, ktor√© teraz poch√°dzaj√ļ od spolońćnosti s n√°zvom eBuyNow a nie od spolońćnosti Motorola.

Zariadenie tretej gener√°cie beŇĺ√≠ na platforme Wear od spolońćnosti Google a je poh√°Ňąan√© platformou Qualcomm Snapdragon Wear 3100, podobne ako mnoho najnovŇ°√≠ch inteligentn√Ĺch hodiniek z fos√≠lnych pal√≠v. K dispoz√≠cii je tieŇĺ 1 GB pam√§te RAM a 8 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru, ako napr√≠klad nov√© inteligentn√© hodinky Michael Kors.

Plne okr√ļhly displej AMOLED – na rozdiel od p√īvodn√Ĺch inteligentn√Ĺch hodiniek Moto 360, ktor√© obsahovali ploch√ļ obrazovku s pneumatikami – sed√≠ na vrchole pevn√©ho krytu a tretia gener√°cia modelu Moto 360 prich√°dza s displejom Always On. K dispoz√≠cii bud√ļ tri moŇĺnosti puzdra, vr√°tane ruŇĺov√©ho zlata, oceńĺovo Ň°edej a ńćiernej farby Phantom Black s koŇĺen√Ĺmi a silik√≥nov√Ĺmi remienkami ako Ň°tandard.

Rovnako ako vŇ°etky inteligentn√© hodinky Wear OS, aj Moto 360 m√° na palube Google Fit na sledovanie aktiv√≠t, spolu s Google Pay na uskutońćŇąovanie platieb z v√°Ň°ho z√°p√§stia. Na spodnej strane krytu je tieŇĺ sn√≠mańć srdcov√©ho rytmu a dve bońćn√© akńćn√© tlańćidl√°.

Tvrd√≠ sa, Ňĺe tretia gener√°cia motocykla Moto 360 pon√ļkne celodenn√ļ v√ĹdrŇĺ bat√©rie a prich√°dza s reŇĺimom ‚Äěiba ńćas‚Äú, ktor√Ĺ sa automaticky aktivuje, keńŹ je stav bat√©rie kritick√Ĺ. Na palube je tieŇĺ r√Ĺchle nab√≠janie, pri ktorom sa uv√°dza, Ňĺe sa bat√©ria nab√≠ja od nuly do 100 percent za hodinu.

Motorola Moto 360 bude v USA dostupn√Ĺ na Moto360.com za 349,99 dol√°rov a od decembra 2019 vyberie v√Ĺznamn√Ĺch maloobchodn√≠kov. PredbeŇĺn√© objedn√°vky sa zańćn√ļ v polovici novembra v USA, Veńĺkej Brit√°nii a Kanade.

  • Recenzia spolońćnosti Motorola Moto 360 (2019)