Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Chytr├ę hodinky Moto 360 od spolo─Źnosti Motorola sa vracaj├║

Chytr├ę hodinky Moto 360 od spolo─Źnosti Motorola sa vracaj├║

Moto 360 sa za─Ź├şna dod├íva┼ą v decembri

MOTOROLA BECOME posledn├í firma, ktor├í sko─Źila na nostalgick├Ż rozbehov├Ż voz s o┼żiven├şm modelu Moto 360.

Rovnako ako Nokia a BlackBerry, ktor├ę sa spojili v HMD a TCL na zostavenie svojich retro gadgetov, Motorola nebude vyr├íba┼ą nov├Ż Moto 360 – pou┼ż├şva spolo─Źnos┼ą s n├ízvom eBuyNow. Nikdy sme o nich nepo─Źuli, ale ich webov├ę str├ínky tvrdia, ┼że maj├║ 15 rokov sk├║senost├ş ÔÇ×├║zko spolupracova┼ą s hlavn├Żmi zna─ŹkamiÔÇť.

Napriek tomu to nemus├ş by┼ą vyroben├ę spolo─Źnos┼ąou Motorola, ale nosite─żn├Ż materi├íl m├í v┼íetky znaky predch├ídzaj├║cej zna─Źky Moto 360; je tu tradi─Źn├í kruhov├í OLED obrazovka v hodinovom ┼ít├Żle a na─Ćalej sp├║┼í┼ąa nosite─żn├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm spolo─Źnosti Google, ktor├Ż je vhodn├Ż na nosenie. Google Assistant, Podpora Fit a Google Pay.

Na┼í┼ąastie sa pod kapotou dostal doplnok. Tretia gener├ícia modelu Moto 360 obsahuje procesor Qualcomm Snapdragon 3100 – upgrade oproti ┼ítvorjadrov├ęmu procesoru Snapdragon 400 v modeli roku 2016, ktor├Ż sa opiera o 1 GB pam├Ąte RAM a 8 GB vyp├ílenej pam├Ąte.

K dispoz├şcii je tie┼ż 355mAh bat├ęria, o ktorej spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że vydr┼ż├ş ÔÇ×po cel├Ż de┼łÔÇť, alebo a┼ż tri dni, ak je aktivovan├Ż tzv. ÔÇ×Re┼żim ┼íetrenia bat├ęrieÔÇť. Podporovan├ę je aj r├Żchle nab├şjanie. Moto 360 dok├í┼że znova od┼í┼ąavi┼ą z pr├ízdneho na pln├ę za 60 min├║t.

Nov├Ż Moto 360 je tie┼ż odoln├Ż vo─Źi vode 3ATM, ─Źo znamen├í, ┼że vydr┼ż├ş aj ÔÇ×n├íhodn├ę pl├ívanie a aktivita vody do 10 000 ├║derovÔÇť. ─Żahko vymie┼łajte remienky z ko┼że na krem├şk (obidve s├║ s├║─Źas┼ąou balenia), aby ste dosiahli maxim├ílny z├í┼żitok z vody.

Bude k dispoz├şcii s tromi pr├ęmiov├Żmi farbami – oce─żovo ┼íed├í, ru┼żov├ę zlato a ─Źierna fant├│mov├í, pri─Źom si bud├║ m├┤c┼ą z├íkazn├şci vybera┼ą medzi ko┼żen├Żmi a silik├│nov├Żmi remienkami, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou balenia.

Po─Źn├║c decembrom bude Moto 360 k dispoz├şcii od 340 GBP. Predobjedn├ívky za─Źn├║ v USA, Kanade a Ve─żkej Brit├ínii v polovici novembra na str├ínke Moto360.com. ╬╝