Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam

Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam 1

S pr├şchodom digit├ílneho marketingu a online slu┼żieb sa e-mailov├ę upozornenia a neust├íle aktualiz├ície prostredn├şctvom e-mailu drasticky zvy┼íovali. Pou┼ż├şvatelia maj├║ zvy─Źajne tendenciu vymaza┼ą tak├║to komunik├íciu a presun├║┼ą ju do ko┼ía. ─Äal┼íie nepr├şjemnosti, ako s├║ neust├íle e-maily s nevy┼żiadanou po┼ítou, filtruje modern├Ż e-mailov├Ż klient. Frustruj├║ca nov├í chyba (zisten├í syst├ęmom AndroidPolice) v slu┼żbe Gmail pre Android br├íni pou┼ż├şvate─żom ├║plne vymaza┼ą obsah v prie─Źinkoch K├┤┼í alebo Spam.

Nie je jasn├ę, kedy bola t├íto chyba zaveden├í, alebo ─Źi sa to t├Żkalo aktualiz├ície aplik├ície alebo probl├ęmu zo strany servera. Predt├Żm mohli pou┼ż├şvatelia vymaza┼ą v┼íetky polo┼żky v prie─Źinkoch K├┤┼í alebo Spam prostredn├şctvom mo┼żnosti v hornej ─Źasti prie─Źinka s textom ÔÇ×Vypr├ízdni┼ą k├┤┼í terazÔÇť alebo ÔÇ×Vypr├ízdni┼ą spam terazÔÇť. Po zaveden├ş chyby sa zd├í, ┼że t├íto mo┼żnos┼ą teraz zmizla.

Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam 2 K├┤┼í (star├Ż)
Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam 3 K├┤┼í (nov├Ż)
Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam 4 Spam (star├Ż)
Chyba v Gmaile s┼ąa┼żuje vypr├ízd┼łovanie prie─Źinkov K├┤┼í a Spam 5 Spam (nov├Ż)

Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş chc├║ odstr├íni┼ą viac polo┼żiek, tak m├┤┼żu urobi┼ą tak, ┼że ich vyber├║ a manu├ílne stla─Źia ikonu odstr├ínenia. Polo┼żky v prie─Źinku K├┤┼í sa tie┼ż automaticky odstr├ínia do 30 dn├ş. Odstr├ínenie polo┼żiek z prie─Źinka Spam ho v┼íak odo┼íle do ko┼ía, tak┼że je potrebn├ę ich odstr├íni┼ą.

Na┼í┼ąastie existuje nieko─żko jednoduch├Żch rie┼íen├ş chyby. Zmena orient├ície telef├│nu by mala vies┼ą k zobrazeniu tla─Źidiel ÔÇ×Empty nowÔÇť. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż otvori┼ą ─żubovo─żn├Ż e-mail z uveden├Żch prie─Źinkov a prejs┼ą sp├Ą┼ą do prie─Źinka. Potom sa zobrazia mo┼żnosti vypr├ízdnenia polo┼żiek. Tieto akcie sa v┼íak maj├║ vykona┼ą pri ka┼żdom op├Ątovnom otvoren├ş aplik├ície. T├şm Gmail uznal tento probl├ęm na f├│re technickej podpory a dod├íva, ┼że in┼żinieri pracuj├║ na oprave.