Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Chyba sledovania polohy s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi drobn├Żmi chybami, teraz opraven├í pomocou syst├ęmu iOS 13.3,1 aktualizova┼ą

Chyba sledovania polohy s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi drobn├Żmi chybami, teraz opraven├í pomocou syst├ęmu iOS 13.3,1 aktualizova┼ą 1

Apple dnes vydala nov├║ aktualiz├íciu pre pou┼ż├şvate─żov iOS s iOS 13.3,1, Najnov┼íia aktualiz├ícia syst├ęmu iOS je k dispoz├şcii s dvoma hlavn├Żmi opravami existuj├║ceho OS. Spolo─Źnos┼ą vydala rovnak├║ verziu pre zariadenia iPad a iPod touch. Zd├í sa, ┼że nov├ę aktualiz├ície s├║ na opravu v┼íetk├Żch ch├Żb, ktor├ę existuj├║ v s├║─Źasnom OS.

Nov├í aktualiz├ícia prin├í┼ía niektor├ę nov├ę funkcie AppleNajnov┼íie ponuky, t. J. IPhone 11 a iPhone 11 Pro. Pou┼ż├şvatelia t├Żchto zariaden├ş m├┤┼żu teraz prep├şna┼ą alebo pou┼ż├şva┼ą ultra┼íirokop├ísmov├Ż ─Źip U1. Rovnak├║ funkciu uviedli mnoh├ę agent├║ry a dokonca aj pou┼ż├şvatelia. T├íto funkcia umo┼ż┼łuje tret├şm stran├ím sledova┼ą va┼íu polohu, aj ke─Ć ich nepou┼ż├şvate. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu teraz prepn├║┼ą tento ultra┼íirokop├ísmov├Ż ─Źip, aby zabr├ínili tak├Żmto tret├şm stran├ím sledova┼ą va┼íu aktu├ílnu polohu at─Ć.

Odborn├şci na bezpe─Źnos┼ą to v┼íak navrhovali Apple nezhroma┼ż─Ćoval ├║daje od pou┼ż├şvate─żov bez ich s├║hlasu. Spolo─Źnos┼ą v┼íak uviedla, ┼że na prekonanie nejasnost├ş o bezpe─Źnosti ├║dajov pou┼ż├şvate─żov a sledovan├ş polohy poskytuj├║ prep├şnacie tla─Źidlo. T├║to funkciu m├┤┼żete povoli┼ą alebo zak├íza┼ą pod─ża svojich potrieb priamo z ponuky Nastavenia.

Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tento probl├ęm ob├şs┼ą vypnut├şm tejto mo┼żnosti zo svojich zariaden├ş iPhone 11 a iPhone 11 Pro. U1 sa v s├║─Źasnosti pou┼ż├şva AppleAplik├ície na zdie─żanie s├║borov, t. Apple AirDrop. Rovnak├Ż ─Źip U1 v┼íak v bud├║cnosti n├íjde ─Ćal┼íie aplik├ície tret├şch str├ín. Podporuj├║ v├Żvoj├írov, aby tento ─Źip vyu┼ż├şvali vo svojich nov├Żch aplik├íci├ích.

Okrem tejto hlavnej funkcie sledovania polohy nov├í aktualiz├ícia opravuje funkciu komunika─Źn├Żch limitov spolu s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi zn├ímymi chybami hl├ísen├Żmi pou┼ż├şvate─żmi v existuj├║com OS.

Stru─Źne, Apple vydala ofici├ílnu aktualiz├íciu nielen pre telef├│ny iPhone, ale aj pre v┼íetky ostatn├ę zariadenia, napr. iPad, iPod Touch a MacBook. V┼íetky zariadenia na z├şskanie nov├Żch aktualiz├íci├ş opera─Źn├ęho syst├ęmu. Ak pou┼ż├şvate niektor├Ż z Apple zariaden├ş, aktualizujte ich teraz, aby ste predi┼íli v┼íetk├Żm mo┼żn├Żm chyb├ím, s ktor├Żmi sa m├┤┼żu chyby stretn├║┼ą.

Pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu iOS prejdite do ponuky Aplik├ície a otvorte ponuku Nastavenia. Prejdite na V┼íeobecn├ę a vyberte mo┼żnos┼ą Aktualiz├ícia softv├ęru. Syst├ęm skontroluje nov├║ aktualiz├íciu, ktor├║ si m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą pod─ża svojich potrieb.

Ak chcete z├şska┼ą najnov┼íie technick├ę spr├ívy a aktualiz├ície, nain┼ítalujte TechCodex App a sledujte n├ís Facebook a Twitter, Ak sa v├ím na┼íe ├║silie p├í─Źi, zv├í┼żte zdie─żanie tohto pr├şbehu so svojimi priate─żmi. Toto n├ís povzbud├ş, aby sme v├ím priniesli viac zauj├şmav├Żch aktualiz├íci├ş.