Chyba AcroExch: ako sťahovať a inštalovať Acrobat Reader


  • Ak nemôžete vložiť PDF do jedného z vašich dokumentov programu Word, je čas okamžite konať.
  • Použitie inej metódy vloženia môže problém vyriešiť a trvá iba niekoľko sekúnd. Môžete tiež zistiť, že váš problém zmizne, keď zatvoríte dokument PDF, ktorý chcete priložiť.
  • Lepším nápadom je inštalácia najnovšej verzie aplikácie Acrobat Reader. Tým sa minimalizuje pravdepodobnosť výskytu takýchto chýb čoskoro.
  • Táto príručka je súčasťou problémov s programom Adobe Fix Hub, Ak budete neskôr potrebovať ďalších sprievodcov, môžete si ich uložiť ako záložku.

Nie ste jediný, kto má častý výskyt chyby AcroExch pri pokuse o vloženie PDF do dokumentov programu Word alebo otvorenie dokumentu programu Excel, ktorý obsahuje viac objektov. Keď dostanete rovnaké chybové hlásenie, môžete mať pocit, že tieto kurzy nie sú v váš prospech.

Táto správa hovorí: Program použitý na vytvorenie tohto objektu je AcroExch. Tento program nie je nainštalovaný na vašom počítači. Ak chcete tento objekt upraviť, musíte nainštalovať program, ktorý dokáže objekt otvoriť.

Nepríjemné, ako sa môže zdať, vždy existuje riešenie tohto problému. Nestrácajte čas, pretože tu nájdete niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vyriešiť nepríjemnú chybu AcroExch.

Čo môžem urobiť, ak dostanem chybu AcroExch?

1, Stiahnite a nainštalujte správny súbor Acrobat Reader

nainštalujte správny súbor Acrobat Reader

Toto je riešenie produktivity PDF, ktoré ste roky používali na úpravu a konverziu dokumentov PDF v počítačoch Mac a Mac Windows platformy, takže vzdanie sa toho ľahko nie je v skutočnosti možnosťou.

Acrobat Reader je navyše jediným prehliadačom PDF, ktorý dokáže otvárať a interagovať so všetkými druhmi obsahu PDF.

Pred vyskúšaním akéhokoľvek typu riešenia vám povedzme, že najrýchlejším riešením je získať najnovšiu verziu aplikácie Acrobat Reader, ktorá už túto chybu nemá.

Stiahnutie a inštalácia najnovšej verzie je v skutočnosti našim najlepším odporúčaním, pretože vám tiež poskytne pokoj, aby sa žiadne takéto chyby znova nezobrazili. To je to, v čo dúfate, že?

Stiahnite si aplikáciu Acrobat Reader


Je inštalácia aplikácie Adobe Acrobat Reader 90% zaseknutá? Pozrite si tohto užitočného sprievodcu a opravte veci znova.


2, Zatvorte dokument PDF, ktorý sa snažíte pripojiť.

Sú chvíle, keď malé veci zmenia niečo. V našom prípade niekoľko používateľov opísalo užitočné rady, ktoré pre nich pracovali ako vánok.

Zvyčajne mali tú istú chybu AcroExch, s ktorou sa momentálne stretávate, keď bol dokument PDF, ktorý ste sa pokúšali pripojiť, stále otvorený.

Preto jeho jednoduché uzavretie vyriešilo problém a jeho pripojenie k dokumentu sa stalo okamžite možným.


3, Vypnite chránený režim v aplikácii Adobe Reader

opraviť chybu AcroExch

Pri používaní programu Adobe Reader a pri výskyte tejto chyby je tu ďalšie riešenie, ktoré môžete použiť. nižšie súkromia, musíte zrušiť začiarknutie možnosti, ktorá hovorí Pri štarte povoliť chránený režim,

Režim ochrany aplikácie Adobe Reader bude deaktivovaný. Pamätajte však, že chyba AcroExch nie vždy súvisí s problémom chráneného režimu a návrh sa nemusí vzťahovať, ak sa chyba vyskytne v aplikácii Adobe Acrobat Professional.


4, Použite inú metódu vkladania

Skúsili ste vložiť PDF do dokumentu Word pomocou Vložiť -> Objekt -> Vytvoriť zo súboru? Iní používatelia urobili to isté a jednoducho vybrali inú metódu vloženia, ktorá pre nich pracovala.

Môžete sa tiež pokúsiť sledovať túto cestu Vložiť -> Objekt -> Vytvoriť nový a potvrďte, že to fungovalo.

Ako vidíte, tu sme zostavili zoznam riešení pre chybu AcroExch. Vyskúšajte ich a povedzte nám, či boli pre vás užitočné.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, ako vždy, zanechajte ich v sekcii komentárov nižšie a my ich určite skontrolujeme.

Najčastejšie otázky: Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Adobe Acrobat Reader

  • Čo sa deje s mojím programom Adobe Acrobat Reader?

Počas sťahovania aplikácie Acrobat Reader sa môžu vyskytnúť problémy. Ak nie je možné zúžiť zoznam možných vinníkov, nainštalujte najnovšiu verziu aplikácie Acrobat Reader od nuly.

  • Ako vyriešim chybu v aplikácii Adobe Reader?

Najprv musíte aktualizovať na najnovšiu verziu programu Adobe Reader. Ak sa tým problém nevyrieši, budete musieť opraviť inštaláciu Adobe.

  • Môžem získať Adobe Acrobat zadarmo?

Áno, môžete. Získanie Adobe Acrobat vás nebude stáť cent a žiadna z jeho funkcií nevyžaduje žiadny typ predplatného.