Chusma upozorňuje používateľov služby sledovania „Nájdi baňu“ od Apple

Chusma upozorňuje používateľov služby sledovania „Nájdi baňu“ od Apple 1

Pravdepodobne by ste nechceli, aby niekto, koho ste vedeli, tajne sledoval všetky vaše AppleNájdite moju službu, ale skutočne by ste vedeli, či tam niekto bol? Apple Bohužiaľ neposkytuje žiadne jednoduché upozornenia pri sledovaní telefónu, ale komunita útek z väzenia teraz ponúka správne riešenie.

Pozdravte novo vydanú bezplatnú opravu útek z väzenia Chusma od autora iOS Itaybre. Po nainštalovaní poskytuje táto rýchla oprava používateľom upozornenia na push v reálnom čase, keď niekto začne sledovať ich iPhone alebo iPad Apple, Prvá stránka Nájsť moju službu.

Hore je niekoľko snímok obrazovky, ktoré ukazujú, ako vyzerajú oznámenia Chusmy push. V súčasnosti hlásia iba to, že niekto sleduje polohu svojho zariadenia pomocou služby Nájsť môj iPhone a zakaždým, keď je služba aktualizovaná na konci sledovacieho modulu, zobrazí sa samostatné upozornenie push.

Chusma funguje bez ohľadu na to, či je niekto aktívne prihlásený do vášho účtu iCloud na inom počítači alebo či začal zdieľanie v telefóne bez povolenia. Či už je vaša situácia spojená s inou zvídavou a zmysluplnou jednotkou, rodičovskými nadmernými ochrannými jednotkami alebo zlomyseľným cudzincom, Chusma ponúka aspoň pokoj, takže viete, keď sa na vás niekto pozerá. Keď dostanete upozornenie, že vás sledujú, bude oveľa jednoduchšie aktivovať lokalizačné služby alebo Apple Nájdite moju službu a úspešne prerušte sledovanie.

V čase písania tohto článku je Chusma relatívne jednoduchá a v aplikácii Settings obsahuje iba jednu možnosť, ako povoliť alebo zakázať modifikáciu na požiadanie:

Chusma upozorňuje používateľov služby sledovania „Nájdi baňu“ od Apple 2

Pri citovaní vývojára sa v budúcnosti plánuje pridať Chusmu ďalšie funkcie. Medzi nimi bude Chusma čoskoro zaznamenať, kedy a kde vás sledujú, a možno sa dokonca pokúsi uhádnuť, kto vás sleduje. Všetky sú skvelé nápady a určite vytvoria skvelú náplasť ešte lepšie.

Ak máte obavy o niekoho, kto používa v telefóne aplikáciu Nájsť môj iPhone, môžete tak urobiť. Stiahnite si zadarmo Chusma z osobného beta úložiska Itaybre prostredníctvom preferovaného správcu balíkov. Aktualizácia podporuje útek z väzenia iOS 13 a čoskoro sa otvorí.

Tí, ktorí ešte nepoužívajú úložisko beta verzie Itaybre, ho môžu pridať do svojho preferovaného správcu balíkov pomocou nasledujúcej adresy URL:

https://www.icaughtuapp.com/repo

Myslíte si, že je dobré dostávať upozornenia pri sledovaní telefónu? Dajte nám vedieť svoju pozíciu v sekcii komentárov nižšie.