Chr├í┼łte svoj digit├ílny ┼żivot pomocou Cyberprotector

Pre n├í┼í digit├ílny ┼żivot existuje nieko─żko bezpe─Źnostn├Żch rie┼íen├ş. Slu┼żby VPN, softv├ęr na spr├ívu hesiel, ─Ćal┼íie ochrann├ę opatrenia na pr├şstup k na┼íim pou┼ż├şvate─żsk├Żm kont├ím vo v┼íetk├Żch slu┼żb├ích, ktor├ę pou┼ż├şvame … Ke─Ć sa u┼ż├şvate─ż sna┼ż├ş z├şska┼ą maxim├ílnu ochranu, nem├í na v├Żber, ale bude sa venova┼ą v┼íetk├Żm t├Żmto aspektom osobitne, ┼ąa┼żk├ę s├║. Uk├ízalo sa, ┼że. Tak┼że sa na to spo─żahnite integrovan├í slu┼żba, ktor├í poskytuje cel├║ t├║to obranu Centr├ílne je to jedna z najviac odpor├║─Źan├Żch mo┼żnost├ş pre ka┼żd├ęho digit├ílneho pou┼ż├şvate─ża.

Cyberprotector, v┼íetko v jednom pre va┼íe digit├ílne zabezpe─Źenie

Aplik├ícia Cyberprotector Android je n├ístroj, ktor├Ż potrebujete, ak chcete zv├Ż┼íi┼ą bezpe─Źnos┼ą a s├║kromie vo v┼íetk├Żch t├Żchto oblastiach bez toho, aby ste museli pou┼ż├şva┼ą viac rie┼íen├ş, preto┼że integruje v┼íetko, ─Źo m├┤┼że u┼ż├şvate─ż potrebova┼ą. Intuit├şvne rozhranie je rozdelen├ę do 5 Karta pon├║ka v┼íetky mo┼żnosti.

VPN

Ak sa prip├íjate na internet, je najlep┼íie to urobi┼ą prostredn├şctvom pripojenia VPN. VPN je virtu├ílna s├║kromn├í sie┼ą, ktor├í m├┤┼że p├┤sobi┼ą ako sprostredkovate─ż medzi na┼í├şm po─Ź├şta─Źom a na┼íimi poskytovate─żmi internetu, ─Źo znamen├í z├şskavanie r├┤znych v├Żhod, napr├şklad skrytie na┼íej identity a na┼íich aktiv├şt pred o─Źami ostatn├Żch. Pripojen├şm k internetu prostredn├şctvom jednej z t├Żchto siet├ş br├ínime ka┼żd├ęmu v tom, aby vedel, kto sme a ak├Ż obsah nav┼ítevujeme. V s├║visiacej sekcii m├┤┼żete jednoduch├Żm kliknut├şm povoli┼ą alebo zak├íza┼ą virtu├ílne s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőpripojenia. V hornej ─Źasti m├┤┼żete pou┼żi┼ą v┼íetky dostupn├ę servery, uvies┼ą zoznam kraj├şn, aby v├ím ch├Żbali alternat├şvy. V ka┼żdom pr├şpade m├┤┼żete vidie┼ą pou┼żit├║ IP adresu. Ke─Ć ste offline, je tie┼ż mo┼żn├ę zobrazi┼ą va┼íu skuto─Źn├║ IP adresu. Sta─Ź├ş len zobrazi┼ą zoznam serverov, vybra┼ą krajinu, v ktorej chcete nadviaza┼ą spojenie, a klikn├║┼ą na ve─żk├ę tla─Źidlo, ktor├ę zaber├í cel├║ obrazovku. Jednoduch├ę a intuit├şvne

bato┼żinu

Spr├ívca hesiel predstavuje efekt├şvny sp├┤sob ulo┼żenia v┼íetk├Żch hesiel na jednom centr├ílnom mieste. Zabudnite na v┼żdy rovnak├ę heslo, tu m├┤┼żete nastavi┼ą in├ę a bezpe─Źn├ę heslo, ku ktor├ęmu sa dostanete, iba ak pozn├íte hlavn├ę heslo (m├┤┼żete tie┼ż ur─Źi┼ą, ┼że niektor├ę hesl├í tento hlavn├Ż k─ż├║─Ź nevy┼żaduj├║). M├┤┼żete tie┼ż uklada┼ą pozn├ímky a s├║bory, uklada┼ą v┼íetky chr├ínen├ę ├║daje virtu├ílny trezor,

Sekcia hrudn├şka na ukladanie hesiel, pozn├ímok a s├║borov /

2FA

T├íto ─Źas┼ą v├ím umo┼ż┼łuje zostavi┼ą viac faktorov autentifik├ície na platform├ích a slu┼żb├ích ktor├ę pou┼ż├şva na zaru─Źenie maxim├ílnej bezpe─Źnosti a na zabr├ínenie vstupu ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża, ktor├Ż z├şskal na┼íe pr├şstupov├ę ├║daje, na n├í┼í ├║─Źet. Najprv mus├şte t├║to funkciu aktivova┼ą prostredn├şctvom webu pomocou inform├íci├ş o svojom ├║─Źte. Po dokon─Źen├ş v├Żrazne zlep┼í├ş ochranu v├í┼ího ├║─Źtu Cyberprotector a ─Ćal┼í├şch ├║─Źtov tret├şch str├ín, ktor├ę pou┼ż├şvate.

Aplikova┼ą viac faktorov autentifik├ície na platformy a slu┼żby /

zabezpe─Źenia

─îas┼ą zabezpe─Źenia Zobrazuje nieko─żko tipov na zv├Ż┼íenie ├║rovne zabezpe─Źenia v├í┼ího zariadenia. V pr├şpade syst├ęmu Android sa odpor├║─Źa vypn├║┼ą Bluetooth, ke─Ć sa nepou┼ż├şva, lokaliza─Źn├ę slu┼żby, udr┼żiava┼ą Android v najnov┼íej verzii, povoli┼ą ┼íifrovanie ├║dajov … V┼íetky ve─żkosti akci├ş s├║ u┼żito─Źn├ę: uistite sa, ┼że ich v┼íetky dodr┼żiavate maj├║ zoznam aktivuj├║ sa v┼íetky zelen├ę symboly, Toto bude synonymom maxim├ílnej ochrany va┼íich ├║dajov.

─îas┼ą o kontrole zdravia a bezpe─Źnosti zariadenia

konfigurácia

Nakoniec m├í sekciu ├║pravy, kde je mo┼żn├ę robi┼ą r├┤zne veci. M├┤┼żete napr├şklad nakonfigurova┼ą automatick├ę dop─║┼łanie v prehliada─Źi Chrome a ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ích. M├┤┼żete tie┼ż ur─Źi┼ą, kde by sa mala sie┼ą WiFi VPN pou┼ż├şva┼ą, a ak nie, skontrolujte zariadenie, ktor├ę pou┼ż├şva Cyberprotector, upravte pr├şstup k aplik├ícii PIN (pri prvej in┼ítal├ícii a konfigur├ícii aplik├ície sa zobraz├ş v├Żzva na zadanie k├│du PIN, ktor├Ż chcete udr┼żiava┼ą) niekto mimo v├í┼ího in┼ítinktu) … Prezrite si v┼íetky mo┼żnosti, aby aplik├ícia fungovala dokonale pod─ża va┼íich potrieb.

─Äal┼íie nastavenia pon├║kan├ę programom Cyberprotector /

Pri uzatv├íran├ş zmluvy na t├║to slu┼żbu mus├şte ma┼ą dve veci:

  • cena: Ute─Źte zo v┼íetk├ęho, ─Źo je zadarmo. Je be┼żn├ę, ┼że mnoho spolo─Źnost├ş v tomto odvetv├ş bojuje za v┼íetko zadarmo, aby pril├íkalo pou┼ż├şvate─żov, je v┼íak logick├ę myslie┼ą si, ┼że nie s├║ mimovl├ídne organiz├ície a h─żadaj├║ svoje v├Żhody. Ak sa nedostan├║ prostredn├şctvom odberov pou┼ż├şvate─żov, dostan├║ sa na druh├║ stranu. Na druhej strane n├ím ost├ívaj├║ iba dve mo┼żnosti: zobrazova┼ą reklamy alebo priamo rokova┼ą s va┼íimi inform├íciami. Prv├Ż je nepr├şjemn├Ż a spoma─żuje u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie, druh├Ż je priamy z├ísah do v├í┼ího s├║kromia, ktor├ę chcete najprv chr├íni┼ą.
  • umiestnenia: Napriek tomu, ┼że spolo─Źnos┼ą VPN pon├║ka servery v stovk├ích kraj├şn, m├í niekde ofici├ílne s├şdlo, a preto sa riadi z├íkonmi toho miesta. Ak sa ├║stredie nach├ídza v krajine, ktor├í systematicky poru┼íuje pr├íva pou┼ż├şvate─żov internetu, potom nem├í zmysel prenaj├şma┼ą ich slu┼żby, pokia─ż s├║ po┼żiadan├ş o poskytnutie inform├íci├ş o v├ís a va┼íich digit├ílnych aktivit├ích. Nezabudnite si predplati┼ą bezplatn├║ slu┼żbu tohto podozrenia, napr├şklad Cyberprotector je aplik├ícia, ktor├í bola vyvinut├í v ┼ápanielsku 100%, tak┼że m├í pr├ívnu z├íruku, ktor├║ poskytla na┼ía in┼ítit├║cia.

Najlep┼íia vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je vysk├║┼ía┼ą v┼íetko, ─Źo je v ponuke, a rozhodn├║┼ą sa sami. V├í┼í digit├ílny ┼żivot a integrita va┼íich osobn├Żch ├║dajov sa nikdy nezmenia, ak sa rozhodnete t├║to platformu pon├║knu┼ą.

Chr├í┼łte svoj digit├ílny ┼żivot pomocou Cyberprotector 1