Chlapci vidia, či potiahnete prstom doprava po Bumble?

Ste používateľom Bumble a používate ho už dlho? Potom by ste si mali uvedomiť, ako zoznamka funguje. V každom prípade vás zaujíma, čo znamenajú vaše akcie Bumble a ako sú ostatní používatelia Bumble upozornení na vaše akcie.

Jednou z hlavných obáv, ktorú väčšina používateľov Bumble má, je to, či Bumble upozorní používateľov, keď ich prejdete prstom doprava. Uvidia teda chlapci, či potiahnete prstom doprava po Bumble? Ako rozoznám, že dostanete zápas na Bumble? Tu uvedené tipy by mali byť v ideálnom prípade užitočné, aby ste mohli zavolať a porozumieť mu.

Ako funguje Bumble?

Predtým, ako odpoviete na dotaz – uvidia chlapci, či na Bumble potiahnete prstom doprava – bolo by dobré zistiť, ako Bumble funguje. Takýmto spôsobom by ste mohli platforme jasne porozumieť.

Bumble, na začiatok, vynikajúca zoznamovacia služba. V skutočnosti to bola jedna z úžasných možností ako perfektná alternatíva k Tinderu. Ponúka podobné funkcie ako na Tinderi, ale je o krok vpred. Dodáva sa s rovnakými profilovými kartami a ďalšími možnosťami v Bumble, ale iba ženy môžu začať konverzáciu. To je presne to, čo odlišuje Bumble od ostatných podobných aplikácií, vrátane Tinderu.

Aplikácia je dodávaná s profilovými kartami iných používateľov na základe vašej polohy. Potom existujú dve akcie potiahnutia prstom, ktoré by mohli pomôcť začať konverzáciu. Akcie, ktoré sú v zásade zahrnuté v Bumble, sú Potiahnutie doprava a Potiahnutie doľava.

Potiahnutie doprava by znamenalo, že vás príslušný profil zaujíma, a potiahnutie doľava by znamenalo, že vás profil nezaujíma. Musíte sa rozhodnúť pre jednu z akcií potiahnutia prstom na základe vášho záujmu. Mimochodom, ak si myslíte, že ste urobili chybu, stačí, ak potrasiete telefónom, aby ste svoju voľbu mohli stiahnuť!

Kto môže urobiť prvý krok? Ako sme už jasne uviedli, Bumble posúva ženy na miesto vodiča. To by znamenalo v hetero-rodovom zápase; sú to ženy, ktoré môžu začať konverzáciu. V prípade zhody rovnakého pohlavia by ste zistili, že každý môže urobiť krok, čo je veľmi zrejmé.

Ak ste muž a chcete, aby bol váš profil zaujímavejší pre blízke zápasy žien, môžete sa rozhodnúť pre niekoľko skvelých zberných liniek pre Bumble.

Keď sa mužský profil zhoduje s profilom ženy, konverzáciu musí začať žena. Upozorňujeme, že konverzácia by mala trvať menej ako 24 hodín. Ak samica neodpovie do 24 hodín, zápas skončí.

Chlapci vidia, či potiahnete prstom doprava po Bumble?

Tak akosi dostanú upozornenie. To neznamená, že dostanú explicitné upozornenie prostredníctvom správy alebo vašej profilovej karty. Bude im dané, aby pochopili, že majú zápas. Ale to je všetko, čo môžu urobiť.

Zdvorilosť – Bumble

Nebudú môcť vidieť vašu profilovú kartu ani žiadne ďalšie podrobnosti o vás. Majú však možnosť to zistiť. A iba ak ste potiahli prstom priamo na ich profil.

Ak by mužskí členovia chceli zistiť, kto na ich profilovej karte prešiel prstom, museli by použiť možnosť Bumble Boost. Ak neviete, Bumble Boost je prémiová funkcia, ktorú ponúka Bumble.

Táto funkcia vám umožňuje prístup k niekoľkým pokročilým možnostiam a niektoré z nich sú:

  • Umožňuje vám zistiť, kto prešiel prstom priamo na vašu profilovú kartu. To by znamenalo, že porozumiete tomu, koho zaujíma váš profil.
  • Získate prístup k neobmedzeným rozsahom. Aj keď pripojenie netrvá dlhšie ako 24 hodín, Bumble Boost vám pomôže získať prístup k neobmedzeným rozsahom.
  • Znovu porovnáva takmer všetky vaše vypršané zápasy. To vám môže pomôcť získať druhú šancu.
  • Neobmedzené filtre na priblíženie toho, čo hľadáte.

Ako rozoznám, že máte zápas v Bumble?

Keď sa obaja potiahnete doprava, nájdete a Bum! možnosť vo vašom profile. Mužské spojenia nájdu upozornenie na zápas, ale nebudú môcť robiť nič iné. Ženské používateľky budú môcť vidieť podobnú obrazovku, ale môžu sa rozhodnúť ísť na možnosť chatu alebo správ na Bumble alebo sa vrátiť späť na možnosť Bumble.

Používateľky budú mať 24 hodín na začatie konverzácie, ale ak to prejdete, už nebudete môcť zápas získať znova.

Prečo sú to vždy ženy, ktoré urobia prvý krok v Bumble?

Toto je jedna zo silných stránok aplikácie Bumble. Ak ste použili Tinder alebo inú podobnú aplikáciu, zistíte, že je známe, že spôsobujú niekoľko problémov/ A v mnohých prípadoch sa tieto prípady týkajú spravidla žien.

Bumble má v úmysle dať ženám väčšiu moc, a to je presne to, čo ju úplne odlišuje od bežných aplikácií na zoznamovanie alebo párovanie. To by povzbudilo väčšinu žien, ktoré používajú Bumble, aby sa pripojili k Bumble a získali perfektné zápasy. Pretože majú istotu, že im nebudú vadiť ostatní idioti, najmä mladší muži. Bola by to tiež vynikajúca voľba pre mužov.

Záverečné myšlienky

Nuž, takto Bumble funguje a dáva ženám možnosť dopriať si zážitok zo zoznamovania, ktorý nie je vôbec nebezpečný. Bumble môže byť skvelou voľbou. Len sa uistite, že nástroj používate na získanie správneho zážitku. Bumble to v skutočnosti umožňuje tým, že ženám poskytuje väčšiu moc.

A to jasne odpovedá na vašu otázku – Uvidia chlapci, či potiahnete prstom doprava po Bumble – celkom efektívne a efektívne. Pokiaľ ako žena nezačnete konverzáciu, neuvidia vás, ako na nich švihnete prstom. Dostanú iba upozornenie, že majú zápas.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3eAozzb