Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android

Existuje mnoho spôsobov, ako sa učiť nové slová, ale žiadny nie je taký zábavný ako slovné hry pre Android. Už sme uviedli niektoré z najlepších bezplatných slovných hier pre Android. Tento zoznam je o platených verziách veľmi zábavných slovných hier pre Android.

Bezplatní hráči sa nemusia obávať, k dispozícii sú aj bezplatné verzie týchto aplikácií. Platené verzie odomknú niektoré ďalšie funkcie, ktoré vylepšia váš zážitok. Ponorte sa preto do sveta slov bez platenia a zostaňte, ak ich máte radi s platenými verziami.

Poznámka: Najlepšie slovné hry pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Aplikácie fungovali dobre a počas testovania sa nevyskytli žiadne problémy. Na dosiahnutie optimálneho zážitku z hier bolo potrebné aktívne internetové pripojenie. Vrelo odporúčam hrať s priateľmi, aby ste si užili dvojnásobnú zábavu.

1. Séria slov s priateľmi

Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android 2

Word Streak with Friends je vzrušujúca hra, ktorá odmeňuje dôverné znalosti anglickej slovnej zásoby. Hra vám ukazuje mriežku abeced a vy musíte stopovať prsty, aby ste našli slová.

Vec je; akékoľvek slovo sa môže spájať iba s jeho susedným. Vďaka tomu je hra trochu náročná, pretože nie sme zvyknutí nachádzať slová naruby.

Čím dlhšie slovo robíte; tým lepšie skóre dosiahnete. Hru vyrábajú tí istí ľudia, ktorí vám priniesli Farmville, takže nájdenie protivníka nie je nikdy pár chvíľ. Aj keď existujú ďalšie hry, ktoré sa riadia rovnakou mechanikou hry, táto je v okolí najobľúbenejšia.

Bezplatná verzia

2. Wordfeud

Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android 3

Jedna z najlepších vecí na programe Wordfeud je, že môžete začať niekoľko hier proti rôznym súperom. Tahové online hry spočívajú v tom, že ostatným hráčom môže chvíľu trvať, kým sa dostanú na rad. Vďaka tomu je hranie jednej hry v reálnom svete fuška.

Môj priateľ sa napríklad počas hry presťahoval do iného časového pásma. Teraz už len zriedka máme čas hrať akúkoľvek hru a následne sme na to po chvíli zabudli.

Wordfeud vám umožňuje hrať až 30 hier naraz s rôznymi ľuďmi. To je obrovský rozdiel, pretože niekto je povinný byť aktívny v akomkoľvek danom čase.

Samotná hra je pre mladých hráčov trochu náročná. Musíte vytvárať a umiestňovať slová na dosku s rozmermi 15 x 15 a získavať body podľa svojej slovnej zásoby a kreativity.

Bezplatná verzia

3. Nakresli niečo

Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android 4

Podstata tejto slovnej hry pre Android je jednoduchá. Nakreslite zobrazenie slova, aby ho ostatní uhádli. Hrali sme hru v reálnom živote v tej či onej forme.

Hry ako táto sú na večierkoch veľmi populárne a dokonca aj starší ľudia ich hrajú pri zoznamovaní. V skutočnom svete napodobňujete slovo gestami a nehovoríte, kým to ostatní musia uhádnuť.

Tu musíte nakresliť niečo, čo predstavuje slovo, a váš partner musí uhádnuť, čo to je. Je to zábavný a ľahký koncept, vďaka ktorému je hranie hry veľmi zábavné. Táto hra je oveľa zábavnejšia, ak hráte so svojimi priateľmi. Jeden z mojich priateľov rád umiestni banán do každej kresby, ktorú urobí.

Bezplatná verzia

4. Ruzzle

Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android 5

Ruzzle je slovná hádanka, ktorú je možné hrať vo viacerých jazykoch. Hra je dodávaná v 13 jazykoch, ktoré uľahčujú hranie s miestnymi priateľmi.

Koncept je jednoduchý, existuje mriežka abeced a na hľadanie slov musíte ťahať prsty po mriežke. Ruzzle je takmer rovnaký ako prvá hra v zozname najlepších slovných hier pre Android.

Hrať múdro sa v hre dobre vypláca. Vytvárajte dlhšie slová a hra sa vám viac odmení. K dispozícii je tiež časovač, ak hráte súťažne.

Vytvorte úspešné slová a čoskoro budete na časovači nahrávať ďalšie sekundy.

Bezplatná verzia

5. Word Crack

Chcete Spelling Bee Flashback? Hrajte tieto slovné hry pre Android 6

Toto je ďalšia hra, ktorá dodržiava rovnaký návykový vzorec na vytváranie slov. Páči sa mi veľké rozhranie, ktoré prináša na stôl, ako aj úhľadný systém bodovania.

Vytvorenie čo najväčšieho počtu slov z množiny abeced môže byť náročný zážitok. Cítil som sa neustále skúšaný, aby som našiel nové slová medzi blábolením podobných. Jeden trik, ktorý som použil, bol porovnať „s“ so slovom a získať lepšie skóre s malými slovami.

Hra je k dispozícii aj v 12 jazykoch vrátane španielčiny, francúzštiny, nemčiny, taliančiny a holandčiny. Existuje šanca, že hra podporí aj váš rodný jazyk.

Bezplatná verzia

Záver

Toto bolo niekoľko, ale skvelých slovných hier pre Android. Ak hľadáte skvelé závodné hry alebo strieľačky, uvádzame ich aj my.

Hranie výlučne slovných hier si môže vyžiadať daň z vašich schopností rýchleho myslenia slov. Ak vám hranie hier pre viacerých hráčov prekáža, máme pre vás skvelý zoznam hier pre viacerých hráčov aj pre Android.

Aké slovné hry rád hráte so svojimi priateľmi? Povedzte nám o nich v nižšie uvedených komentároch.