Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Chcete si kúpiť iPhone a získať ho za menej ako 30 minút? Teraz …

svoj iphone s hamburgerom si môžete objednať v Nemecku

Pri celej tejto pandémii sa objednávanie vecí online stalo mimoriadne bežným, najmä v Európe a USA. A to je pomerne bezpečný spôsob získavania potravín a ďalších potrebných produktov bez rizika nákazy alebo nakazenia ostatných. Je však pravda, že ešte pred pandémiou bolo objednávanie vecí online pre mnoho ľudí bežné z dôvodu pohodlia.

Teraz, keď je pandémia mierne kontrolovaná vďaka tomu, že veľká časť populácie je očkovaná, ľudia aj naďalej žiadajú veci online, namiesto toho, aby ich išli hľadať, pretože sa stalo zvykom. A už nehovoríme len o objednávaní jedla alebo zásob, ale aj o nepodstatných veciach, ako sú slúchadlá alebo luxusný mobil.

Preprava drahých zariadení však zvyčajne trvá najmenej 1 alebo 2 dni nie sú také naliehavé ako jedlo … alebo ak? V Nemecku vznikla nová spoločnosť s názvom Arive, ktorá sa špecializuje výlučne na rýchle dodanie špičkových produktov. Chcete iPhone? Za 30 minút vám ho môžu vziať, ako keby to bol hamburger McDonald’s.

Toto je Arive, nemecká spoločnosť, ktorá prináša špičkové produkty k vašim dverám v rekordnom čase

arívna aplikácia, rýchle dodanie prémiových produktov

Arive je doručovacia služba ako Uber Eats, ale namiesto toho, aby vám priniesli jedlo do 30 minút, prinesú vám špičkové produkty, ako je iPhone. Nie sú však obmedzené iba na technológie. Arive dokáže rýchlo dodať akýkoľvek prémiový produkt si môžete predstaviť: kozmetika, domáce potreby, móda a veci osobnej starostlivosti atď.

Dodávky sa údajne uskutočňujú na bicykli a trvajú 15 až 30 minút. Rovnako rýchle ako objednávka McDonald’s! Aby ste boli v kontexte, bezplatná doprava, ktorú ponúkajú výrobcovia telefónov vždy berú 2 dni minimum. To v tom lepšom prípade. Samsung napríklad zaberá až 1 týždeň na odoslanie zakúpeného zariadenia.

kategórie produktov dodávané spoločnosťou arive

Stojí za zmienku, že Arive je len startup, ktorý začal svoju činnosť v Mníchove. Avšak už podarilo zvýšiť 6 miliónov eur na financovanie osiva rozšíriť svoje doručovacie služby do Berlína, Frankfurtu a Hamburgu. A ak sa mu v Nemecku veľmi dobre darí, neboli by sme prekvapení, keby sme Ariveho čoskoro videli aj tu v Španielsku.

Teraz sa uvidí, či skutočne existuje široký trh ľudí, ktorí vyžadujú tieto typy služieb. Aj keď ešte nepoznáme presnú cenu zásielok Arive, vzhľadom na rýchlosť a exkluzivitu služby sú určite dosť drahé. Takže len málo ľudí si to bude môcť dovoliť, väčšinou preto, že len čakanie ušetrí dobré cesto. A ty… Čo si myslíte o tejto službe Arive?

Zdroj | PhoneArena