Cestuj├║ci britskej ┼żeleznice m├┤┼żu odteraz dost├íva┼ą upozornenia od spolo─Źnosti WhatsApp, ke─Ć ich vlak me┼ík├í alebo je zru┼íen├Ż

Cestuj├║ci vo britskom vlaku m├┤┼żu teraz dost├íva┼ą upozornenia prostredn├şctvom WhatsApp, ak sa ich cesta oneskor├ş alebo zru┼í├ş.

V─Ćaka spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Zipabout je mo┼żn├ę prostredn├şctvom aplik├ície na odosielanie spr├ív zasiela┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o probl├ęmoch s vlakmi, r├┤znych tras├ích a o vy┼ąa┼żenosti voz┼łov.

Podobn├ę v├Żstrahy boli predt├Żm k dispoz├şcii prostredn├şctvom Facebook Messenger.

Ak sa chcete zaregistrova┼ą do slu┼żby, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku National Rail Inquiries.

Napl├ínujte si cestu vlakom na webe a kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Necha┼ą ma aktualizova┼ą prostredn├şctvom WhatsAppÔÇť.

Minister ┼żelezn├şc Chris Heaton-Harris povedal: ÔÇ×Toto je ├║┼żasn├Ż nov├Ż sp├┤sob, ako e┼íte viac u─żah─Źi┼ą cesty po ┼żeleznici.

ÔÇ×Odosielan├şm u┼żito─Źn├Żch aktualiz├íci├ş prostredn├şctvom aplik├íci├ş, ktor├ę ─żudia u┼ż pou┼ż├şvaj├║, m├┤┼żu cestuj├║ci z├şska┼ą potrebn├ę inform├ície r├Żchlo, jednoducho a kdeko─żvek v ┼żelezni─Źnej sieti.ÔÇť

Cestuj├║ci, ktor├ş cestuj├║ cez Wigan, Preston, Lond├Żn, Glasgow, Swindon, Manchester a Havant, m├┤┼żu tie┼ż z├şska┼ą bezplatn├Ż n├ípoj alebo ob─Źerstvenie, ak si cestu napl├ínuj├║ pomocou slu┼żby Alert Me by Messenger alebo slu┼żbu WhatsApp.

V├Żkonn├Ż riadite─ż spolo─Źnosti Zipabout Alex Froom povedal: ÔÇ×Je skvel├ę vidie┼ą nov├║ funkciu Zipabout o vernosti a odmen├ích, ktor├║ pou┼ż├şvaj├║ dopravcovia na zlep┼íenie sk├║senost├ş a lojality z├íkazn├şkov a na podporu rastu.

ÔÇ×Ich prepojen├şm so zna─Źkami a maloobchodn├şkmi ich posil┼łujeme, aby odme┼łovali a stimulovali udr┼żate─żn├ę cestovanie a pomohli na┼ítartova┼ą ekologick├ę o┼żivenie hospod├írstva z kr├şzy Covid-19.ÔÇť

Zipabout je britsk├í spolo─Źnos┼ą, ktor├í m├┤┼że poskytova┼ą prisp├┤soben├ę cestovn├ę inform├ície.

D├║fame, ┼że t├íto slu┼żba pom├┤┼że ─żu─Ćom hladko sa vr├íti┼ą do pr├íce a ┼íkoly po letn├Żch pr├ízdnin├ích.

Po─Źas pand├ęmie boli doteraz odoslan├ę takmer tri mili├│ny personalizovan├Żch aktualiz├íci├ş ciest.

Ako odosla┼ą jednorazov├ę zobrazenie fotografi├ş a vide├ş na WhatsApp

V in├Żch spr├ívach musel TikTok zak├íza┼ą nebezpe─Źn├║ v├şrusov├║ ÔÇ×v├Żzvu k mlie─Źnej prepravkeÔÇť.

WhatsApp pracuje na funkcii, v─Ćaka ktorej by va┼íe spr├ívy mohli zmizn├║┼ą po 90 d┼łoch.

A, Twitter mus├ş vykona┼ą zmeny vo svojom redizajne aplik├ície po tom, ako sa pou┼ż├şvatelia s┼ąa┼żuj├║ na bolesti hlavy a migr├ęny.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu