česť 9 prichádza oficiálne do Talianska za 449 EUR

česť 9 bol oficiálne vyhlásený za európsky trh, Po prezentácii v Číne 12. júna čínska spoločnosť práve usporiadala v Berlíne udalosť na príchod smartfónu do starého sveta. V Taliansku sa dá kúpiť online z oficiálneho obchodu a v najdôležitejších fyzických elektronických reťazcoch z 449 eur,

“S príchodom.” česť 9 pri tvorbe berieme našu vynikajúcu kvalitu smartphones na vyššiu úroveň. Náš svet je plný okamihov, ktoré treba zachytiť a zachovať. česť 9 Vyznačuje sa nielen elegantným zakriveným zadným sklom, ale má aj nový a intuitívny fotoaparát. Naše výrobky navrhujeme podľa potrieb našich používateľov, “hovorí Eva Wimmers, čestná prezidentka západnej Európy.

česť 9

Ako už bolo vidieť vo fáze prezentácie, bije srdce česť 9 je SoC Kirin 960, Toto je procesor, ktorý charakterizuje poslednú oblasť vrcholu Huawei, poskytuje absolútne presvedčivý výkon.

Prečítajte si tiež: Čest 9, definitívny skok v hornej oblasti?

Skladá sa z CPU so štyrmi jadrami Cortex A73 2,4 GHz (ktorý sa uvedie do prevádzky, keď sa vyžaduje viac energie) a toľko Cortex A53 a 1, 83 GHz. Všetko je podporované osemjadrovým GPU Mali G71 a vypnutým 4 alebo 6 GB FRAME v závislosti od vybranej verzie.

česť 9

Obrazovka je jedna 50,15 palca s rozlíšením Full HD (1080 x 1920 pixelov, 428 PPI, IPS LCD), keď je batéria vybitá 3.200 mAh. Z hľadiska softvéru nájdeme miesto toho Android 7,1 prispôsobené s EMUI 5,1,

Veľká pozornosť pre fotografický sektor. Modul s dvoma snímačmi bol umiestnený na zadnej strane a na zadnej strane 12 a 20 MP, Prvý je klasický RGB, zatiaľ čo druhý je monochromatický, s princípom činnosti zhodným s princípom zobrazeným na zariadeniach Huawei, kde sú za zachytenie všetkých informácií týkajúcich sa jasu zodpovedné čiernobiele fotografie.

Nakoniec štrukturálna časť. česť 9 je vyrobený z prednej a zadnej časti a je vyrobený zo skla s kovovou obvodovou vložkou. Chrbát má tiež dvojitý ohyb a bola tiež umiestnená predná časť Tlačidlo fyzického domova ktorý skryje snímač rozpoznávania odtlačkov prstov.

Prečítajte si tiež: Čestné hodnotenie 8 Pro, stredoškolský phablet

česť 9 je už k dispozícii na kúpu vMall, oficiálny internetový obchod pre doménu česť je Huaweia vo veľkých talianskych reťazcoch spotrebnej elektroniky, online a offline, za odporúčanú maloobchodnú cenu 449 eur pre variant z 4 GB FRAME, Verzia od príde tiež na náš trh 6 GB FRAME, pričom ceny sa ešte len musia formalizovať. Okamžite sú k dispozícii dve farby, to znamená zafír je Ľadovec Grey, pričom v najbližších mesiacoch príde aj do obchodov Midnight Black,

česť 9

Každý, kto si kúpi česť 9 (Talianska distribúcia) do 26. júla a zaregistruje sa na portáli zadaním kódov IMEI pre novú česť 9 a starý smartphone česť, dostanete prevod vo výške 50 EUR priamo na svoj bankový účet. Viac informácií na portáli iniciatívy.

česť zahrajte si teda kartu znova Hodnota za peniaze v porovnaní s priamymi konkurentmi. Zvláštnosť, ktorá bola v poradí úspechu česť 8a ktoré môžu byť tiež pozitívnym bodom pre novú oblasť vrcholu.

Tomove odporúčanie

česť 8 pre je pokročilý phablet od čínskej spoločnosti. Vyznačuje sa 6 GB FRAME a z obrazovky od 5,7 palec s rozlíšením QHD.