Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

CES 2021: Robot od Samsungu slúži ako váš domáci pomocník a dokonca vám prinesie pivo


V rámci CES 2021 Samsung predstavil nového robota s názvom Bot Handy.

Ten vám môže pomôcť s domácimi prácami… a naservírovať vám pivo.

Prečítajte si tiež:
CES 2021: JetBot90 AI+, Samsung predstavuje svoj nový robotický vysávač určený pre majiteľov domácich zvierat

Zjednodušte si domáce práce pomocou robotiky Samsung

Hoci nie je (zatiaľ?) dostupný na predaj, Samsung počas CES 2021 predstavil svojho nového domáceho robota s názvom Bot Handy. Ten má za cieľ stať sa privilegovaným partnerom svojho majiteľa, pomáhať mu pri rôznych domácich prácach, ako je upratovanie neporiadnych miestností, triedenie riadu po jedle, či dokonca podávanie malého upokojujúceho piva na konci dňa.

Podľa Samsungu: Tento robot sa bude spoliehať na pokročilú umelú inteligenciu, aby rozpoznal a uchopil predmety rôznych veľkostí, tvarov a hmotností, čím sa stane vaším predĺžením a pomôže vám pracovať okolo domu. »

Zároveň spoločnosť Samsung zdvihla závoj na novom vysávači s názvom JetBot 90 AI +, ktorý je vybavený senzormi LiDAR a 3D, aby sa zabránilo káblom a malým predmetom. Integrovaná kamera mu tiež umožňuje sledovať dom.

K tomu sa pridáva nový Bot Care, robot, ktorý chce byť opäť asistentom a spoločníkom, schopným postarať sa o detaily zo života svojho majiteľa. Integrovaná AI mu umožní naučiť sa napríklad rozvrh alebo zvyky svojho majiteľa, viesť ho počas dňa.

Špičková technológia pre lepšiu budúcnosť vysvetľuje kórejský gigant.

zdroj: TrustedReviews