Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

─îervenkast├ę, profesion├ílne a bezplatn├ę ilustr├ície pre v┼íetk├Żch

Skupina umelcov, ilustr├ítorov a dizajn├ęrov sa zi┼íla, aby bezplatne pon├║kla ─Źas┼ą svojej pr├íce vo forme ilustr├íci├ş.

D├┤le┼żit├í ─Źas┼ą v┼íetk├Żch projektov sa t├Żka n├ívrh a vyu┼żitie grafick├Żch zdrojov, Bohu┼żia─ż nem├íme v┼żdy dostatok ─Źasu ani rozpo─Źtu na to, aby sme z├şskali materi├íly s minim├ílnou kvalitou.

Na┼í┼ąastie s├║ na webe dostupn├ę bezplatn├ę zdroje, ktor├ę je mo┼żn├ę vo─żne pou┼ż├şva┼ą v prezent├íci├ích, prototypoch a vo v┼íetk├Żch druhoch projek─Źn├Żch projektov. A najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je pon├║ka profesion├ílnu kvalitu,

Je to tak o─Źervenie┼ą, preh─żad grafick├Żch materi├ílov, v podstate ilustr├íci├ş, s ktor├Żmi m├┤┼żete skombinova┼ą z├şskajte svoje vlastn├ę n├ívrhy a s├║ tvoren├ę umelcami z cel├ęho sveta.

─îervenkast├ę, profesion├ílne a bezplatn├ę ilustr├ície pre v┼íetk├Żch 1

Zadarmo a profesionálne

U┼żite si to o─Źervenie┼ą Je to tak├ę ─żahk├ę, ako ├şs┼ą na ofici├ílne str├ínky a prezera┼ą zbierky prostredn├şctvom bo─Źn├ęho panela. Ka┼żd├í zbierka m├í r├┤zne ilustr├ície, ktor├ę sa daj├║ pou┼żi┼ą ako pozadie, objekty alebo sc├ęny, Kombin├íciou materi├ílu od jedn├ęho alebo viacer├Żch autorov z├şskate n├ívrhy pod─ża toho, ─Źo chcete: plag├ít, prezent├ícia, bro┼ż├║ra, animovan├ę video …

V z├ívislosti od vybran├ęho prvku m├┤┼żete vykona┼ą zmeny vo farbe, umiestnen├ş, vybra┼ą si z nieko─żk├Żch mo┼żnost├ş a nakoniec prisp├┤sobi┼ą p├┤vodn├║ kresbu, Na opl├ítku z├şskate s├║bor PNG, ktor├Ż m├┤┼żete upravova┼ą sami.

Napr├şklad pre sc├ęny Vyberte si z r├┤znych prostred├ş a / alebo farieb, zmeni┼ą poradie alebo usporiadanie zobrazen├Żch polo┼żiek alebo os├┤b alebo priamo klikn├║┼ą na tla─Źidlo n├íhodne pre─Źo v├Żsledok je n├íhodn├Ż, M├┤┼żete dokonca prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├║ polo┼żku s dostupn├Żmi ─Źl├ínkami.

─îervenkast├ę, profesion├ílne a bezplatn├ę ilustr├ície pre v┼íetk├Żch 2

Okrem preh─żad├ívania zbierok na o─Źervenie┼ą, m├┤┼żete skontrolova┼ą profily spolupracuj├║cich umelcov. Tam n├íjdete ich profily Instagram, Twitter a ─Ćal┼íie soci├ílne siete na ich kontaktovanie.

Od profesionálneho k profesionálnemu

Aj ke─Ć materi├íl z o─Źervenie┼ą m├┤┼żete ─żubovo─żne pou┼żi┼ą v akomko─żvek n├ístroji na ├║pravu alebo dizajn, m├┤┼żete ho tie┼ż integrova┼ą do FIGMA, online grafick├Ż editor. o─Źervenie┼ą m├í plugin na integr├íciu v tomto n├ístroji, a teda priamo vyh─żad├íva┼ą a vklada┼ą obsah.

rozhodne, o─Źervenie┼ą je arch├şv grafick├Żch materi├ílov, ktor├ę sa m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą vo─żne a slobodne, a to oboje osobn├ę pou┼żitie ako profesion├ílne a / alebo komer─Źn├ę, Okrem toho v├ím umo┼żn├ş spozna┼ą ilustr├ítorov a dizajn├ęrov, ktor├Żch m├┤┼żete kontaktova┼ą, ak m├íte z├íujem alebo potrebujete prenaj├şmaj├║ svoje slu┼żby,