Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Červená a Ružová Samsung Galaxy Puky A Teraz Je K Dispozícii

Galaxy  Púčiky Plus

Nemožno poprieť, že Galaxy Púčiky Plus patrí medzi najlepších pravda bezdrôtové slúchadlá sú dostupné na trhu. Začala popri Galaxy S20 série, tieto púčiky zlepšiť na veľa faktorov pôvodné a majú rovnaký kompaktný dizajn rovnako. Nie len, že výdrž batérie je lepší ako dobre, spolu s množstvom ďalších vylepšení ako mikrofóny a kvalitu zvuku.

Na štarte slúchadlá začala v jednoduchších nastavenie farby ako čierna, biela, alebo cloud modrá. Avšak, Samsung je teraz pridať ďalšie dva farebné možnosti v zostave pre tých, ktorí hľadajú nejaké extra svetlice.

Nové Možnosti, Teraz je k Dispozícii na Predaj na Samsung, Amazona Najlepšie Kúpiť

Samsung má uvedené tieto varianty na všetky výklady je v súčasnosti predávajú, ktorý zahŕňa Samsung webovej stránke, ako aj Amazon a Najlepšie Kúpiť. Samsung je stále predaj pôvodnej farby, sú to len ďalší záblesk, ktorý ste získali od spoločnosti.

Pokiaľ ide o celkovú funkčnosť sa týka, všetko, čo zostáva nezmenené, ste stále rovnakú výdrž batérie, dobrý stavať kvalitu, ako aj skvelé možnosti pripojenia. Nové farebné varianty sú nič viac, než ďalšie možnosti.

V súčasnosti si môžete vybrať aj červená a ružová verzia v Južnej Kórei, ale v čase písania tohto textu, zdá sa, že iba červená verzia prichádza k NÁM.

Sme stále čaká na Samsung komentár o tom, či Samsung sa chystá na podanie týchto na viac obchodov alebo regiónoch. Okrem toho sme tiež čaká, či Samsung sa chystá na uvoľnenie viac colourways, berúc do úvahy, ako Galaxy S20 série je k dispozícii v rôznych farbách na rôznych trhoch.

Bolo by zaujímavé vidieť, zodpovedajúce dvojice Galaxy Púčiky Plus pre každú Galaxy S20 farba že Samsung je v súčasnosti predáva na trhu.

Odoslať