Certifikácia Redmicom IP68 a výkonom 120W, s nižším výkonom a vyšším

Pokiaľ ide o únik zospodu, je dôležité, aby ste dodali 120W. For qualquer forma, não será o prime prime dispositivo Redmi com certificação IP68, pois Esse título pertence ao Redmi Note 10 JE exclusiveivo do Japão.

Sabemos que a Xiaomi odhaduje sa, že má k dispozícii dva semestre roku 2021. Temos conseguido algumas informações sobre Esses eses produtos de vez em quando. Agora a última informuje o počte dostupných telefónov, ktoré môžu obsahovať konkrétne špecifikácie pre smartphone. Redmi certificado ip68 pre Čínu.

Dajte nám vedieť o Digital Chat Station, a Xiaomi está a trabalhar em um smartphone da marca Redmi má certifikáciu IP68 pre odolnosť a odolnosť. Pokiaľ ide o únik zospodu, je potrebné dbať na to, aby bol k dispozícii maximálny výkon 120 W. For qualquer forma, não será o primeiro dispositivo Redmi má certifikáciu IP68, čo znamená, že je potrebné predovšetkým Redmi Note 10 JE exclusiveivo do Japão.

Väčšina voliteľov sa opakuje a je k dispozícii v mnohých špičkových smartfónoch. Talvez, ele vá ser oficializado como Redmi K40 Ultra. Uma vez que o próximo Xiaomi 11T Pro inklinado and ter um contoto semelhante de especificações, este spoderá ser and varyte internacional deste telefone Redmi.

Tam sú všetky typy skladieb a sú k dispozícii možnosti na vytvorenie vybavenia pre sériu. Redmi K50. Também pode ser parte de uma nova formação. For qualquer forma, esperamos saber mais detalhes sobre este próximo telefone nos próximos dias.

Marca Redmi da Xiaomi Nainštalujte si smartfón s dlhou výbavou na čínske tempo. Väčšina smartphonov je k dispozícii a je k dispozícii iba pre ostatných Redmi Note 9 4G žiadna konečná verzia z roku 2020. Väčšina z toho, čo sa týka marca, môže viesť k častým segmentom antigénov, ako je mercados internacionais.

Stanica digitálneho rozhovoru Segundo o mesmo, a Xiaomi e Redmi Obsahuje celý rad nových modelov, vrátane L1C, L2C, L3AC, L10AC a L11C. De acordo com a informação já conhecida, a série Xiaomi 12 ea Redmi K50 sériové vybavenie a základná doska Qualcomm Snapdragon 898, každá séria K50 pode continuar a estratégia da série K40, o modeli topo de gama com a plataforma Snapdragon 898Medzi naše druhy patrí špecifikácia SoC, ale aj veľké množstvo antigénov. Snapdragon 888, rôzne uspokojivé tipy pre spotrebiteľov.