Ceny webhostingu do roku 2020

Koľko stojí momentálne hosting webovej stránky? Odpoveď vás môže prekvapiť. Keď hostíte veci sami, môžete si myslieť, že je to perfektný spôsob, ako ušetriť nejaké peniaze. Koniec koncov, ak chcete pracovať na svojom aute a robiť prácu sami, môžete ušetriť veľa peňazí. Podobne, ak musíte urobiť opravu domu, keď dokončíte opravu sami, ušetrí vám to peniaze.

Bohužiaľ, keď sa pokúsite hostiť web sami, môže to nakoniec stáť oveľa viac peňazí ako obvykle. Niektorí odborníci zverejňujú rozsah zálohy od 1 000 Sk do 4 000 Sk pre zálohu. Ak uvažujete o hosťovaní stránok na vlastnú päsť, prichádza to omnoho viac, ako len nákup počítača a použitie jeho kópie Windows Server ako operačný systém. Musíte premýšľať o bezpečnosti, čo je skutočne dôležité, aby ste zabránili hackerom v tom, aby vkladali a prijímali vaše údaje. Mali by ste myslieť aj na vývoj webových aplikácií. Prenájom webového vývojára nebude lacný a za svoje služby si budú účtovať poplatok.

Kto môžete použiť ako spracovateľa platby? Opäť musíte premýšľať o tom, ktorá spoločnosť prevezme všetky vaše online platby a aké percento vám bude účtovať. Údržba je tiež dôvod na premýšľanie, pretože nič v technickom svete nie je statické. Veci sa neustále aktualizujú a posúvajú smerom k lepšej verzii. Ak si nie ste vedomí týchto zmien, z dlhodobého hľadiska vás to môže stáť oveľa viac. Potrebujete osobu alebo tím, ktorému dôverujete, aby ste boli informovaní o všetkých zmenách webhostingu a vedeli, ako vykonať potrebné zmeny, aby všetko fungovalo hladko a bezpečne.

So všetkými pridanými nákladmi je ľahké vidieť, že je lepšie pracovať iba s hostiteľom, ktorý už má všetko vybavenie a znalosti na hosťovanie vašich stránok. Kto sú najlepší hostitelia a aká je cena?

1, Bluehost

S Bluehost môžete začať iba za $ 20,95 mesačne. Táto úvodná ponuka sa zvýši na $ 70,99 v priebehu času, získate však webovú stránku spolu s 24-hodinovou podporou a bezplatným SSL, ktoré vám môžu pomôcť pri nastavovaní. Nasleduje Plus plán pre $ 50,45 mesačne. Toto prichádza s neobmedzeným počtom stránok, čo z neho robí úžasnú ponuku. Navyše sa nakoniec zvýši na 10,99 dolárov mesačne, ale stále je toho veľa, pretože môžete mať toľko stránok, koľko chcete. Posledným z nich je plán Pro. Za 13,95 dolárov máte vyhradenú adresu IP, ktorá je skvelá, ak hľadáte vysoké rýchlosti a nezaujíma vás zdieľaný hosting.

WP Engine je hostingová spoločnosť so strednými cenami

2, WP motor

Potrebujete malý blog s až 25 000 návštevami mesačne? Plaťte motorom WP Engine za pôvodný plán a jeho cena bude stáť len 300,00 dolárov ročne. Ak potrebujete až 100 000 návštev, môžete prejsť na ďalší krok, ktorým je 1150,00 dolárov ročne. Pre veľkú spoločnosť, ktorá očakáva veľkú premávku, vyberte plán mierky za 2900,00 dolárov ročne. To umožňuje každý mesiac 400 000 návštev. Skvelá ponuka!

Siteground je hostingová spoločnosť so strednými cenami

3, Stránka webu

S WordPress získate len 11,95 dolárov 1 a až 10 000 návštev na vašom webe. Skvelý spôsob, ako začať s profesionálnym hostiteľom. Keď sa vaše potreby rozšíria, prejdite na ďalšiu úroveň, ktorá je 19,95 dolárov mesačne, a získate tak neobmedzené stránky. To je oveľa väčšia flexibilita a až 25 000 návštev každý mesiac. Najlepšia úroveň je 34,95 dolárov každý mesiac a budete mať až 100 000 návštev, ktoré sa môžete zúčastniť. Siteground má dobrú povesť, preto si dnes pozrite jeden z týchto plánov.

HostingForest je hostingová spoločnosť so strednými cenami

4, Hostingforest

Pre Hosting Forest, $ 20,99 za mesiac vám poskytne webovú stránku a až 30 GB skladovania. Viac ako dosť pre malé a jednoduché stránky. Ak chcete ísť o niečo väčší, pozrite sa na plán na $ 9.59 mesiac, keď dostanete až 100 GB Z vesmíru. Ak potrebujete neobmedzený počet stránok, vyberte si Deluxe, ktorý stojí iba 13,19 dolárov. Pomocou tohto plánu môžete vytvoriť toľko stránok, koľko potrebujete, aby ste posunuli svoje podnikanie vpred.

Hosting Kinsta je najdrahší hostiteľ

5, KINŠTA

Za 30,00 dolárov každý mesiac získate prístup jedným kliknutím k inštalácii pre WordPress, jednu z najpopulárnejších platforiem na svete. Inovujte na ďalšiu úroveň, čo je plán Pro, a duplikuje všetko, čo získate s pôvodným plánom. To znamená zdvojnásobenie návštev na vašich stránkach na 40 000 návštev každý mesiac, 20 GB priestoru, ktorý môžete použiť a 2 Inštalácie WordPress. Pre spoločnosti, ktoré potrebujú prekročiť limit návštev za mesiac, sú ich plány primerané a budú stáť 200,00 dolárov mesačne s maximálnym limitom 250 000 návštev mesačne. Myslím si, že by sme všetci radi videli taký rast a toľko úspechov na našich stránkach.

Podrobné náklady na webhosting

Zamyslime sa nad niektorými nákladmi, ktorým sa nemôžete vyhnúť. Najprv by to malo byť doménové meno. Nezáleží na tom, či hostíte web sami alebo idete s iným hostiteľom, pretože stále musíte zaregistrovať doménové meno u niekoho. To môže stáť okolo desiatich dolárov.

Ďalej potrebujete certifikát SSL. Ak to nemôžete vygenerovať sami, náklady na odborníka, ktorý sa postará o túto dôležitú bezpečnostnú funkciu, sa môžu pohybovať od 100 do 300 dolárov. Neodporúča sa preberať túto zodpovednosť, ak si nie ste istí, ako úlohu vykonávať správne, pretože to vo veľkej miere závisí od osvedčenia o výkone.

Graf SSL

Pozrite sa nižšie na náklady na ubytovanie. To, že nebudete používať tradičného hostiteľa ako Namecheap alebo Hostgator, neznamená, že môžete preskočiť hardvér. Stále budete musieť prenajať server od spoločnosti a dúfať, že sú dostatočne lokálni pre vašich zákazníkov, aby mohli získať rýchly a pohotový web.

Ak hľadáte server, ktorý má dostatok energie na rýchle načítanie a prenos dát a videa, očakávajte, že za oprávnenie na používanie zariadení tretích strán zaplatíte až 200 dolárov ročne.

Žiadna webová stránka by nebola úplná bez toho, aby niekto navrhol rozloženie. Ak ste vlastníkom firmy, je pravdepodobné, že nie ste grafický dizajnér so skúsenosťami s moderným webovým dizajnom. Ak idete s dizajnérom, ktorý sa práve začína a na spodnom konci spektra, môže to stáť iba 500,00 dolárov za jednoduchý web, ale ak hľadáte niečo zložitejšie s mnohými stránkami, ktoré je potrebné navrhnúť, môžete očakávať, že zaplatíte tisíce , Čím dlhšie budete čakať na prevzatie dizajnérom, tým viac vám budú účtovať poplatky za ich skúsenosti a schopnosť vytvárať príjemné vzory.

Ďalšou vecou, ​​o ktorej by sme mali premýšľať, by boli nástroje, ktoré návrhár potrebuje, keď ich najme. Keď sa snažíte postaviť dom, musíte zaplatiť za materiál a materiál, ktorý vstupuje do domu, ktorý staviate. Nechty, tehly a sadrokartónové dosky je potrebné vziať do úvahy a potom ich pridať na faktúru spolu s prácou na konci. Podobne môže byť potrebné, aby vám váš dizajnér na vytvorenie vašich stránok účtoval drahé šablóny a vývojové nástroje.

Možno prevádzkujete firmu, ktorá je jedinečná a stavia doplnky pre výstavné kone. Toto je špecializovaný podnik, šanca pracovnej sily, ktorá uspokojí tento priemysel, je nízka. Vývojár, ktorý pracuje so svojím dizajnérom, musí pre svoje stránky vytvoriť vlastné bloky pomocou kódovania PHP, čo je ťažké zvládnuť. Nielen to, ale ak je prvá stránka neuspokojivá, budete musieť platiť za recenzie a zmeny dizajnu. To všetko stojí čas a peniaze, ak návrhy ešte nie sú k dispozícii a budú dobre fungovať vo vašom podnikaní.

Okrem toho všetkého budete musieť investovať do siete na doručovanie obsahu alebo CDN v prípade, že vás napadne špička DDOS alebo ak dôjde k náhlemu prílevu prevádzky, ktorý ste neočakávali. To znamená, že budete musieť do súčtu pridať ďalších 200,00 dolárov ročne, aby ste sa uistili, že váš obsah sa šíri na mnohých serveroch a že môžete rýchlo a efektívne osloviť ľudí na celom svete.

Nebudeme sa zaoberať spracovaním platieb, pretože to bude v jednotlivých odvetviach vyzerať veľmi rozdielne a v akom množstve pracujete. Malo by sa to vziať do úvahy, pretože to bude percento z každého predaja. Vo všeobecnosti vám odporúčame zvoliť si vynikajúci a lacný hosting.