Cenu svetla tak môžete poznať v reálnom čase pomocou svojho Amazon Echo a Alexa

Ako poznať cenu svetla v reálnom čase s Amaxon Echo a Alexa

Chcete vedieť, koľko stojí elektrina? Ak je vaša odpoveď “Áno”, tu môžete objavovať ako vyriešiť túto otázku pomocou vášho Amazon Zahodil, alebo z mobilu pomocou aplikácie Alexa Amazon.

Ak žijete v Španielsku, určite si uvedomíte, že náklady na elektrickú energiu sú určité “Vypálené”, a s novými časovými úsekmi, v ktorých je elektrina lacnejšia alebo drahšia, je trochu ťažké zistiť, kedy je vhodné používať viac alebo menej elektriny.

Našťastie na zistenie týchto informácií už nie je potrebné hľadať na internete, Pretože existujú nástroje, ku ktorým je prístup pomocou sprievodcu Amazon.

Ako poznať cenu svetla v reálnom čase s vašou Amazon Echo a Alexa?

Predtým, ako vám ukážeme návod, je dôležité to objasniť, aby sa poznať cenu svetla v reálnom čase (pomocou tejto metódy), je potrebné mať inteligentný reproduktor Amazon, alebo si nechajte aplikáciu nainštalovať Amazon Alexa na mobile (povinné, ak máte hlasitý odposluch) Amazon).

Ak máte niektorý z dvoch prvkov, ktoré sme spomenuli vyššie, poznať cenu elektriny v reálnom čase je veľmi jednoduché, Neveríš nám? Postupujte podľa týchto krokov a zistíte sami:

Nainštalujte si zručnosť s nízkou cenou Amazon

  • Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je otvorte aplikáciu Amazon Alexa z vášho mobilného zariadenia.
  • Akonáhle ste v sprievodcovi Amazon, budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí “Plus” (nachádza sa v pravom dolnom rohu obrazovky).
  • Vstúpte do sekcie, ktorá hovorí „Zručnosti a hry“.
  • Kliknite na malú lupu ktorý sa zobrazí v pravom hornom rohu obrazovky.

Aktivujte zručnosť Cena svetla Amazon

  • Do vyhľadávača napíšte nasledujúce slová: „Cena svetla (2.0TD) “ (bez úvodzoviek). Raz napísané, kliknite na tlačidlo Hľadať na klávesnici.
  • Kliknite na prvý výsledok.
  • A nakoniec kliknite na modré tlačidlo, ktoré hovorí „Aktivujte, aby ste mohli používať.“

So zručnosťou už aktivovanou v sprievodcovi Amazon, môžeš sa Alexa pýtať na takéto veci:

  • „Alexa, cena elektriny teraz.“
  • „Alexa, kedy je svetlo lacnejšie?“

Keď si položíte tieto otázky, Alexa vám odpovie v reálnom čase, a s presnými údajmi všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste zistili, aká je cena elektriny v Španielsku.

Related Articles

Back to top button