Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Cena God of War Ragnarök Turecko bola oznámená

God of War Ragnarök Turecko cena

Po dlh√Ĺch diskusi√°ch a √ļnikoch bol ned√°vno ofici√°lne ozn√°men√Ĺ d√°tum vydania God of War Ragnar√∂k. 9 Proces predobjedn√°vky God of War Ragnar√∂k, ktor√©ho vydanie pre pouŇĺ√≠vateńĺov PlayStation bolo ozn√°men√© v novembri 2022, sa dnes koneńćne zańćalo. S t√Ĺmto v√Ĺvojom, God of War Ragnar√∂k Turecko cena sa tieŇĺ vyjasnilo.

Końĺko stoj√≠ God of War Ragnar√∂k?

S rast√ļcim kurzom dol√°ra dnes najm√§ produkcia v kvalite AAA 800 alebo dokonca 1000 TLHr√°ńćom sa pon√ļka s cenami do . 9 K hr√°ńćom pr√≠de v novembri God of War Ragnarok patr√≠ medzi tieto hry.

Cena PS4 verzie hry, ktorá bola nedávno otvorená na predobjednávku 599 TLcena verzie PS5 699 TL uvedené ako. Okrem toho hra Digitálne Deluxe ak verzia 789 TL Dodáva sa s cenovkou.

Ak urob√≠me mal√Ĺ v√Ĺpońćet, ako viete, z√°morsk√° cena hry je pre PS4. 60 euraj pre PS5 70 eur urńćen√Ĺ ako . Cieńĺom je, aby sa hr√°ńći v tejto s√ļvislosti trochu usmievali, PlayStation Tureckoz miestna cenov√° politika VńŹaka PS5 verzii hry 40 eur, Verzia PS4 je cca. 35 eurPozorujeme, Ňĺe je pon√ļkan√Ĺ na predaj od .

God of War Ragnarök Turecko Cena

  • God of War Ragnar√∂k PS4 verzia ‚Äď 599 TL
  • Verzia God of War Ragnar√∂k PS5 ‚Äď 699 TL
  • God of War Ragnar√∂k Digital Deluxe Edition ‚Äď 789 TL

Cena God of War Ragnarök Turecko bola oznámená 1

Mlad√° spisovateńĺka uprostred sveta technol√≥gi√≠, Deniz s veńĺk√Ĺm poteŇ°en√≠m sprostredk√ļva ńćitateńĺom svoj z√°ujem o technol√≥gie.