Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Cena etherea klesne za jeden týždeň o 22 %.

Cena etherea klesne za jeden týždeň o 22 %. 1

Ceny kryptomien Ethereum v prvých dňoch nového roka 3Pohybovala sa okolo 800 dolárov. Ceny Etherea však odvtedy klesli a stratili 22 % svojej hodnoty. cena 3Aj keď klesne na 0,000 USD, negatívne to ovplyvňuje zisky baníkov.

Ethereum, ktoré na začiatku minulého novembra dosiahlo historické maximum, 4Dosiahol až 800 dolárov. Trvalo len dva mesiace, kým hodnota klesla o 38 %. Napriek tomu stojí za zmienku, že trhy s kryptomenami a Forex sa počas prázdnin tradične spomalili.

Práve teraz budú mať baníci GPU oveľa ťažšie dosahovať zisk. Zhodnotenie kryptomeny kleslo o 22 %, aktuálne zisky 1 Je to najnižšie od januára 2021.

Od 10. januára sú ťažiari orientačne na MH/s 0Môžu zarobiť 0,0468 USD. Zisk na MH/h v novembri 0Na úrovni 0,0818 USD to bol takmer dvojnásobok. V grafických kartách LHR sú sadzby nižšie.

Nie je možné predpovedať, kam sa budú ďalej uberať ceny kryptomien a ziskovosť ťažby. Ak bude tento trend pokračovať, môžu byť pozitívne ovplyvnené aj zásoby GPU a ceny na hernom trhu. Žiaľ, nedostatok žetónov stále nie je vyriešený, no aj tak sa občas stanú pre hráčov pozitívne veci.

Cena etherea klesne za jeden týždeň o 22 %. 2

Fatih, ktorý je od mladosti spätý s technológiami a hrami, rád vedie výskum a svoje skúsenosti sprostredkúva ľuďom.