Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Celý OnePlus 8 Rad Príde S 5G Podporu, ” Potvrdzuje generálny RIADITEĽ OnePlus

OnePlus 8 5G Telefóny

Predtým sme čakali, OnePlus uvoľnenie 5G schopné OnePlus 8 zariadenie, pravdepodobne nástupcu OnePlus 7 Pro. Avšak, zdá sa, že spoločnosť má iné plány ako teraz môžeme očakávať, že dve zariadenia vybavené ďalšej generácie pripojenie. Pete Lau, RIADITEĽ OnePlus uvádza, že spoločnosť sa bude “všetko v na 5G”. Však, že robí nás opýtať na cenu pripravovanej iniciatívy z OnePlus.

Všetky OnePlus 8 Zariadenia Pochváliť, 5G Pripojenie, Hovorí Pete Lau

Ako už bolo spomenuté, Pete Lau potvrdil, že OnePlus 8 séria budú všetky 5G schopné zariadenia. Zjavenie bolo vykonané CNET v rozhovore a Pete uviedol, že “boli Sme investovanie do 5G niekoľko rokov a vidíme to ako smer, ísť vpred a jeden sme veľmi zaviazali”. Späť v roku 2019 generálny RIADITEĽ uviedol, že všetky varianty OnePlus 8 séria s 5G sú možnosti.

OnePlus 8 5G

Uviedol tiež, že “boli Sme investovanie do 5G niekoľko rokov a vidíme to ako smer, ísť vpred a jeden sme veľmi zaviazali”. Tento sa uvádza, že ceny budú nižšie, než to, čo Samsung, Google a iné smartphone výrobcovia sú nabíjanie, ak budeme od Pete slová.

“Myslím si, že tento rok sa opäť všetci by mali očakávať veľa, na čo sa tešiť v 5G produkty s rozumnú cenu.”

Na tomto mieste, sme takmer mesiac od OnePlus 8 séria ísť oficiálne. OnePlus 8 a jeho Pro súrodenec je tiež povedal, aby bol k dispozícii v Vanilka farebné prevedenie. Okrem toho sme tiež očakávali, že spoločnosť na vydanie aj lacnejšie, “Lite” verzia OnePlus 8. Sme nadšení, ak chcete vidieť, aké cena spektra bude to nosenie v od OnePlus už ponúka pomerne lacnejšie telefóny.

Tam bude viac podrobností o OnePlus 8 série, takže sa uistite, zostať naladení. Aké sú vaše myšlienky na OnePlus 8″s” lite ” verziu? Vypnúť zvuk v pripomienky, radi by sme počuť od vás.

Odoslať