Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

CD Projekt RED poskytuje vysvetlenie o oneskorení Cyberpunk 2077

Pred niekoľkými dňami, CD Projekt ČERVENÉ oznámil celému svetu, že jeho očakávaná hra, Cyberpunk 2077, sa v deň uvedenia na trh oneskorila a príde teraz v septembri namiesto 16. apríla. Pred novinkami existovalo presne málo teórií o jeho odklade, teraz poľská štúdia a internet Riaditeľ rozvoja God of War, Cory Barlog, sa o tom chceli vyjadriť.

Cyberpunk 2077

Týmto spôsobom sa pred niekoľkými dňami rozšírila správa, že oneskorenie vo vývoji Cyberpunk 2077 je spôsobené zlý herný výkon na súčasných konzolách PlayStation 4 a Xbox One, Tieto informácie spôsobili, že veľká časť komunity vybuchla proti konzolám za predpokladu, že bude zaťažená ďalšou veľkou časťou komunity: PC.

Cory Barlog teraz vo svojich sociálnych sieťach naznačil, že „Všetky hry nefungujú, kým nie sú pri poslednom stlačení optimalizované pre hardvér.“ Na základe týchto vyjadrení vyšiel riaditeľ God of War na obranu CD Projekt RED a chcel sa vyjadriť aj jeden z vedúcich predstaviteľov poľského štúdia. Podľa spoločnosti Benzenzimmern bolo omeškanie v Cyberpunk 2077 spôsobené skutočnosťou, že je potrebné optimalizovať hru pre Playstation 4, Xbox One a PC, Očividne je stále potrebné ich opraviť veľa chýb a problémy v hre predtým, ako budú môcť poskytnúť vylepšenejší produkt.

prostredníctvom: DSOGaming