Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

CD Projekt Red bude pracovať na novej hre Zaklínač po Cyberpunk 2077

CD Projekt Red bude pracovať na novej hre Zaklínač po Cyberpunk 2077 1

CD Projekt Red (CDPR) nedávno v rozhovore uviedol, že všetko svoje úsilie zameriava na nadchádzajúci Cyberpunk 2077 a samozrejme aj na Zaklínačskú sériu. Pokiaľ ide o posledne menované, zdá sa, že v štúdiu už môžu byť naplánované nové hry Zaklínač.

REKLAMA

Odhalenie úsilia CDPR sa prvýkrát objavilo počas rozhovoru medzi novinármi a prezidentom spoločnosti, Adamom Kicinským. Aby som bol spravodlivý, Kicinski iba uviedol, že štúdio pracuje na názve iného hráča pre jedného hráča s „relatívne jasným konceptom“.

Je samozrejmé, že toto je zatiaľ len špekulácia. Ďalej je takmer isté, že v najbližších rokoch neuvidíme nový titul Zaklínač, ak pracovné návyky CDPR a prístup Johna Carmacka k tvorbe videohier.

CD Projekt Red bude pracovať na novej hre Zaklínač po Cyberpunk 2077 2

Séria Witch CDPR vychádza voľne z knihy s rovnakým názvom, ktorú napísal poľský autor Andrzej Sapkowski. V hre budete hrať ako Geralt of Rivia, Zaklínač, ktorý bol od mladosti trénovaný na lov a zabíjanie príšer.

Tretia splátka štúdia, Zaklínač 3: Wild Hunt sa stretol s kritickým pozdravom a ohromne pozitívnym ohlasom, keď bol uvedený na trh v roku 2015. V roku 2019 sa po prepustení filmu Zaklínačka od spoločnosti Netflix hra opäť objavila na popularite.

(Zdroj: PCGamer)