Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Castlevania Symphony of the Night je k dispozícii … na iOS a Android!

Castlevania SOtN Android iOS

Castlevania: Symphony of the Night prekvapením pre iOS a Android!

Ak ste z generácie PlayStation (alebo SEGA Saturn), musíte na konci 90. rokov hrať určitú Castlevania: Symfónia noci. Keďže hra bola považovaná za jednu z najlepších epizód v Konamiho ságe, odvtedy sa preniesla na mnohé médiá vrátane nedávnej kompilácie Castlevania Requiem na PS4, ktorá spája nemenej rozprávkový Rond of Blood.

Spoločnosť Konami bez varovania práve uviedla mobilnú verziu rovnakej verzie Castlevania: Symfónia noci na systémoch iOS a Android. Nie je však potrebné dúfať, že si hru zadarmo stiahnete do svojho smartfónu, pretože je to platená hra, fakturovaná 3, 49, ale nemá najmenší nákup v aplikácii.

Castlevania v systéme Android

S najväčšou pravdepodobnosťou nejde o prístav verzie PSOne alebo Saturn, ale o najnovšiu verziu uvedenú na trh PS4 s niekoľkými vylepšeniami. Hra akceptuje radiče Bluetooth pre optimálne pohodlie pri hre, ale tí najodvážnejší môžu hrať aj s novým dotykovým rozhraním vyvinutým pri tejto príležitosti.

Je čas na sezónu 3 na Netflix?

Ak sa to stane z Castlevania: Symfónia noci smartphones má pre hráčov všetky prekvapenia, načasovanie, ktoré si vybral Konami, nie je napokon prekvapujúce od zajtra 5 Marec, Netflix bude vysielať sezónu 3 zo série Castlevania. Séria Castlevania, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017, je očividne veľmi inšpirovaná ságou videohier a predovšetkým umožňuje nájsť postavu Alucard … hrdinu tejto Symfónie noci.

Hmatová verzia Castlevania: Symfónia noci určite nie je najlepším spôsobom, ako naplno využiť tento titul, ktorý sa zdá byť doslova nesmrteľný, ale iba 3, 49, niet pochýb o tom, že veľa fanúšikov bude vyžehliť krabicu … Pamätajte, že to nie je prvý úpadok Castlevania smartphonesa pamätáme si (alebo nie) Grimoire duší …