Carl Pei, spoluzakladateľ OnePlus, opúšťa spoločnosť, aby založil ďalšiu …

Zlá správa pre OnePlus, pretože podľa najnovších únikov sa zdá, že jeden z jeho spoluzakladateľov spoločnosť opustí. Je to meno Carl pei ten, ktorý rezonuje v celej technologickej tlači po úniku niekoľkých dokumentov, ktoré hovoria o jeho odchode z firmy.

Všetko tomu zrejme nasvedčuje jeden z tvorcov mobilnej značky OnePlus, odchádzate zo spoločnosti, aby ste začali svoje vlastné dobrodružstvo s novou spoločnosťou. Nevieme, či táto nová cesta bude súvisieť so svetom mobilných telefónov, ale sme si istí, že ak vytvorí niečo nové, mal by to byť technologický startup.

Carl Pei opúšťa OnePlus krátko pred predstavením OnePlus 8T, ale … je jeho odchod potvrdený?

Napriek tomu, že všetci hovoria o jeho odchode zo spoločnosti, túto novinku zatiaľ nepotvrdila ani samotná spoločnosť. Samozrejme, nezdá sa, že by sa toto oznámenie malo uskutočniť čoskoro, keďže uvedenie OnePlus 8T sa nezadržateľne blíži a odchod jeho spoluzakladateľa by mohol novému telefónu OnePlus ukradnúť popredné miesta v médiách.

Zrejme nepoznáme dôvody, prečo jeden z jej tvorcov opúšťa značku, ale tie nemusia byť zlé, keďže vieme, že manažérske tímy firiem občas trpia rotáciami a v niektorých to môže byť pre nich aj prospešné.

Carl Pei už mohol oneplus opustiť

Carl Pei založil OnePlus s niekoľkými Pete Lau 7 rokov, a odvtedy neprestali žať úspechy. OnePlus je v súčasnosti súčasťou materskej spoločnosti BBK Electronics spolu so značkami ako OPPO a VIVO. Stále však ide o veľmi relevantnú značku na Android scéne s kvalitnými mobilmi za veľmi atraktívne ceny.

Nezdá sa, že by svoj odchod čoskoro potvrdila (všetko nasvedčuje tomu, že to nedokáže), no v TechCrunch potvrdzujú, že táto správa je pravdivá a že Carl Pei už opustil spoločnosť pred týždňami. Okrem toho na Reddit unikol dokument, v ktorom Carl Pei už nie je vnímaný ako jeden z riaditeľov spoločnosti.