Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Canva sp├║┼í┼ąa bezplatn├ę n├ístroje na ├║pravu videa

Canva pr├íve uviedla na trh nov├Ż bal├şk n├ístrojov na u─żah─Źenie ├║pravy videa: Canva Video.

Zdie─żajte ─Źl├ínok

Appoline Reisacher / Uverejnen├ę 13. okt├│bra 2021 o 10:39

canva-tools-video

Canva sp├║┼í┼ąa Canva Video, v├Żkonn├Ż bal├şk n├ístrojov venovan├Żch ├║prave videa. ┬ę Canva

Canva, online n├ístroj na grafick├Ż dizajn, pr├íve ozn├ímila vytvorenie novej sady n├ístrojov v├Żlu─Źne venovanej videu: Canva Video. Integrovan├Ż editor umo┼ż┼łuje okrem in├ęho upravova┼ą video, prid├íva┼ą anim├ície, vytv├íra┼ą ┼ítylizovan├ę prechody ─Źi dokonca upravova┼ą zvuk.

Objavte Canva

Canva Video u─żah─Źuje tvorbu videa od A po Z

Aby bolo Canva Video dostupn├ę pre ka┼żd├ęho, tento n├ístroj pon├║ka ─żahko pou┼żite─żn├Ż editor, ktor├Ż sp├íja viacero funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu s ├║pravou videa. Medzi hlavn├ę dostupn├ę funkcie:

Video ┼íabl├│ny: aby v├ím pomohol za─Źa┼ą s ├║pravou hrav├ęho alebo profesion├ílneho videa, tento n├ístroj pon├║ka r├┤zne ┼íabl├│ny pod─ża va┼íich potrieb. N├íjdete tu ┼íabl├│ny na vytvorenie videa YouTubeTikTok alebo Facebooknavrhn├║┼ą cievky na Instagram, rozv├şja┼ą Stories prisp├┤soben├ę rozmerom soci├ílnych siet├ş ─Źi vytv├íra┼ą reklamn├ę vide├í. M├íte tie┼ż pr├şstup k ┼íabl├│nam videoprezent├íci├ş a personalizovan├Żm spr├ívam (koncoro─Źn├ę oslavy, narodeniny at─Ć.).
Strih videa: Importovan├şm vide├ş do v├í┼ího projektu poskytuje Canva mo┼żnos┼ą upravova┼ą z├íbery. M├┤┼żete pres├║va┼ą z├íbery, orez├íva┼ą z├íbery, orez├íva┼ą a ot├í─Źa┼ą vide├í a prid├íva┼ą prechody pre plynulej┼íie vykres─żovanie.
Nahr├ívanie videa : je mo┼żn├ę vytv├íra┼ą videosekvencie priamo z editora, pomocou kamery alebo nahr├ívan├şm obrazovky.
Spr├íva zvuku: editor m├í schopnos┼ą podporova┼ą viacero zvukov├Żch st├┤p na vlo┼żenie do videa. Pridajte hlasov├Ż koment├ír, zvukov├ę efekty alebo hudbu, ktor├ę dodaj├║ v├í┼ímu videu energiu. Canva m├í zvukov├║ banku 27 000 bezplatn├Żch skladieb.
Z├íbava: rie┼íenie pon├║ka mo┼żnos┼ą pridania vizu├ílnych (fotky, tvary, grafika at─Ć.) a textov├Żch prvkov a n├ísledne ich anim├íciu pomocou vopred navrhnut├Żch efektov.

Canva sp├║┼í┼ąa bezplatn├ę n├ístroje na ├║pravu videa 1Pomocou fotoapar├ítu nahrajte klip a vlo┼żte ho do videa. ┬ę Canva

Sada Canva Video, priamo integrovan├í do Canva, je dostupn├í bezplatne z v├í┼ího webov├ęho prehliada─Źa, ale aj cez desktopov├ę aplik├ície (MacOS a Windows) a mobiln├ę zariadenia (iOS a Android). ├Üprava videa zah┼Ľ┼ła aj re┼żim spolupr├íce.

Canva chce spr├şstupni┼ą tvorbu videa ka┼żd├ęmu pomocou Canva Video

Od svojho uvedenia na trh v roku 2013 m├í Canva jeden cie─ż: spr├şstupni┼ą dizajn ka┼żd├ęmu. Ak sa zd├í, ┼że st├ívka bola uskuto─Źnen├í s odhadovanou hodnotou 40 mili├írd dol├írov minul├Ż september, spolo─Źnos┼ą zvy┼íuje latku ├║tokom na video:

Jedn├Żm z hlavn├Żch princ├şpov spolo─Źnosti Canva je zjednodu┼íi┼ą zlo┼żit├ę veci a n├í┼í nov├Ż bal├şk Video Suite umo┼żn├ş ka┼żd├ęmu vyu┼żi┼ą silu videa, povedal Rob Kawalsky, produktov├Ż mana┼ż├ęr spolo─Źnosti Canva.

Cie─żom Canva je preto nahradi┼ą tradi─Źn├ę n├ístroje na ├║pravu videa, ktor├ę spolo─Źnos┼ą popisuje ako ÔÇ×pr├şli┼í ┼ąa┼żk├ę, pr├şli┼í drah├ę alebo pr├şli┼í obmedzen├ę pre v├Ą─Ź┼íinuÔÇť.