Camera Go, aplikácia Google, ktorá vylepšuje fotografie o smartphones lacnejšie

smartphones Z├íkladnej┼íie je ┼í┼ąastie s najnov┼íou verziou Google. Aplik├ícia Camera Go sa zrodila, aby vyplnila medzery vo fotoapar├ítoch na t├Żchto zariadeniach a poskytla im aktu├ílnej┼í├ş dojem.

Kamera v├í┼ího mobiln├ęho telef├│nu nie je tak dobr├í. M├┤┼żete by┼ą jedn├Żm z t├Żch ─żud├ş, ktor├ş nechceli min├║┼ą astronomick├ę postavy na jednom mobiln├Ż telef├│n s fantastick├Żm fotoapar├ítom, Pr├şkladom toho je nov├Ż Huawei P40 Pro, ktor├Ż m├í p├Ą┼ą vstavan├Żch ┼ío┼íoviek ve─żmi dobrej kvality. Ale to, ┼że nem├íte to─żko dobr├Żch kamier, e┼íte neznamen├í, ┼że nem├┤┼żete robi┼ą dobr├ę obr├ízky. Aspo┼ł to je to, ─Źo v├Żvoj├íri Google pri spusten├ş aplik├ície Camera Go.

Mimochodom, ak ste milovn├şkom fotografie, nad to nov├í aplik├íciaM├┤┼żete sa pozrie┼ą na tieto bezplatn├ę n├ístroje na ├║pravu fotografi├ş. Minul├Ż t├Ż┼żde┼ł sme sa navy┼íe nau─Źili, ako sa pomocou smartf├│nu nau─Źi┼ą jednoduch├Żm sp├┤sobom fotografova┼ą hviezdy.

Zah┼Ľ┼ła portr├ętny re┼żim s umelou inteligenciou

Vr├ítime sa k tomu, o ─Źom sme hovorili na za─Źiatku, novej aplik├ícii Camera Go. K─ż├║─Źom k tomuto softv├ęru je, ┼że niektor├ę z nich pon├║ka lie─Źba pixel aby lacn├ę telef├│ny z├şskali r├┤zne v├Żhody. Napr├şklad pon├║ka pr├şle┼żitos┼ą portr├ęt re┼żim fotografie, s v├Ą─Ź┼í├şmi jasnos┼ą alebo dobr├Ż kontrastn├ę, Ako to v┼íetko rob├ş┼í? V─Ćaka sofistikovanej umelej inteligencii spolo─Źnosti Google.

Ako vid├şte vo videu, Rozhranie je podobn├ę programu fotoapar├ítu Google Pixel, Zd├í sa, ┼że existuje vylep┼íen├í verzia tohto programu, ─Źo znamen├í, ┼że sa program├ítorom podarilo zlep┼íi┼ą kvalitu fotografi├ş zhotoven├Żch pomocou smartf├│nu prostredn├şctvom zlo┼żit├Żch softv├ęrov├Żch procesov.

Napr├şklad vplyv na v├Ż┼íku z aplik├ície Camera Go. Je to ur─Źite ten, kto v├ís najviac up├║tal a dok├í┼że dokonale odreza┼ą pozadie, pri─Źom na obrys objektu aplikuje tie┼ł, ktor├Ż realisticky napodob┼łuje ├║─Źinok tohto typu objekt├şvu.

prihl├í┼íka zatia─ż nie s├║ k dispoz├şcii, tak┼że mus├şme po─Źka┼ą, k├Żm to dok├í┼żeme otestova┼ą a skuto─Źne vidie┼ą, ─Źo vie. Dovtedy si mus├şme zvykn├║┼ą na ÔÇ×skromnej┼íieÔÇť fotografie. D├║fajme, ┼że spustenie aplik├ície Camera Go sa bl├ş┼żi!