CAM tiv├╣sat: ─Źo s├║ a ako si vybra┼ą

CAM tiv├╣sat: ─Źo s├║ a ako si vybra┼ą 1

Kto si ho k├║pil 4K inteligentn├í telev├şzia te┼í├ş sa na pozeranie obsahu v tomto rozl├ş┼íen├ş, ktor├ę je ┼ítvorn├ísobne vy┼í┼íie ako pri klasickom vysokom rozl├ş┼íen├ş, a preto umo┼ż┼łuje, aby sme zrete─żne videli aj tie najmen┼íie podrobnosti ka┼żd├ęho obr├ízka. Bohu┼żia─ż, v 4K sa st├íle vysiela ve─żmi m├ílo bezplatn├ęho obsahu.

Ponuka 4K je v s├║─Źasnosti najbohat┼íou vysielanou spolo─Źnos┼ąou bezplatn├í satelitn├í platforma Tivsat, ktor├í zah┼Ľ┼ła sedem kan├ílov vysielan├Żch v 4K: Rai 4K, Eutelsat 4K1, Fashion TV, NASA TV 4K, Myzen 4K, Museum 4K a nakoniec TravelXP 4K. Ako m├┤┼żete uh├ídnu┼ą z n├ízvov kan├ílov, Rai 4K a Eutelsat 4K1 s├║ v┼íeobecn├ę kan├íly, zatia─ż ─Źo ostatn├ę s├║ ur─Źen├ę ┼ípecializovan├ęmu publiku: M├│dna telev├şzia sa zaober├í m├│dou, NASA telev├şzna veda a astron├│mia, Myzen 4K pon├║ka z├íbavn├Ż obsah Zen pre medit├íciu sa m├║zeum 4K zaober├í umen├şm a TravelXP 4K cestovan├şm. Ak chcete zobrazi┼ą tieto kan├íly a Syst├ęm Tivsat 4K, tj podobenstvo a dekod├ęr alebo jeden LIVE certifikovan├ę a kompatibiln├ę s t├Żmto rozl├ş┼íen├şm. Zatia─ż ─Źo dekod├ęry s├║ dnes v┼íeobecne zn├íme ┼íirokej verejnosti, to ist├ę sa ned├í poveda┼ą o CAM.

CAM Tivsat: ─Źo to je

CAM Tivsat modul, ktor├Ż sa zmest├ş do ┼ípeci├ílneho slotu na inteligentnej telev├şzii a ktor├Ż potom sl├║┼żi ako hostite─ż pre internet Tivsat smart card, Po vlo┼żen├ş CAM do telev├şzora a karty do CAM a pripojen├ş v┼íetk├ęho k satelitn├ęmu syst├ęmu, CAM dek├│duje sign├íl a umo┼ż┼łuje n├ím vidie┼ą zadarmo programy vysielan├ę spolo─Źnos┼ąou Tivsat, Spolo─Źnos┼ą Tivsat s certifik├ítom 4K CAM vyr├íbala franc├║zska spolo─Źnos┼ą SmartDTV a distribuovala ju v Taliansku 4 v├Żrobcovia: Humax, Digiquest, I ZAP a Telesystem.

CAM Tivsat: ako si vybra┼ą a kde ju k├║pi┼ą

V skuto─Źnosti nie je potrebn├ę vyberte 4K Tivsat CAM: Napriek tomu, ┼że boli prisp├┤soben├ę jednotliv├Żmi distrib├║tormi, v┼íetky ┼ítyri Tivsat 4K CAM s├║ identick├ę. V┼żdy s├║ to rovnak├ę CAM ako SmartDTV, iba sa men├ş obchodn├ę meno a v┼íetci n├ím to umo┼ż┼łuj├║ pozrite si kan├íly Tivsatvr├ítane 4 000 kusov. V balen├ş ka┼żd├ęho CAM potom vr├ítane ─Źipovej karty Tivsat 4K, a preto, akon├íhle ste si zak├║pili CAM, budeme musie┼ą ma┼ą iba inteligentn├║ telev├şziu, ktor├í ho vlo┼ż├ş, a satelitn├Ż syst├ęm, ku ktor├ęmu sa pripoj├ş, aby ste videli vo─żn├ę 4K Ultra HD kan├íly (a samozrejme aj tie ni┼ż┼íie rozl├ş┼íenie).

Tivsat s certifik├ítom 4K CAM je mo┼żn├ę k├║pi┼ą v obchodoch s fyzickou elektronikou aj online na hlavn├Żch str├ínkach elektronick├ęho obchodu. Cena v┼íetk├Żch podobn├Żch CAM: 100 – 110 eur a karta Tivsat zahrnut├í v cene.