Call of Duty: Warzone: Všetko, čo vieme o novej kráľovskej bitke

Po niekoľkých únikoch o novej hre Battle Royale sa Activision konečne predstavil Výzva: Warzone, Ale posledná hra Call of Duty je viac ako len nový vstup do kráľovského bojového žánru. Pridáva tiež ďalší režim a niektoré zvraty do známych mechanikov BR. Zatiaľ čo tam sú ešte nejaké hádanky Vojnové pásmoMáme odpovede na najdôležitejšie otázky.

Čo je to Call of Duty: Warzone?

Vojnové pásmo Je to nová hra Call of Duty voľne zviazaná Call of Duty: Modern Wars, Hra je voľne stojaca a slobodná. Hráči, ktorí už vlastnia Moderná vojna Je prístupný cez herné menu. Pre väčšinu hráčov je hlavným ťahom kráľovský bojový režim.

Kedy vychádza funkcia Call of Duty: Warzone?

Výzva: Warzone Má dva rôzne časy vydania. Ak už vlastníte Call of Duty: Modern Wars, Môžete začať sťahovať Vojnové pásmo V utorok 10. marca o 11:00 EST. Ak to ešte nemáte Moderná vojna, Môžete začať o Vojnové pásmo Stiahnite si hodinky 3 Popoludní EST v ten istý deň.

Tu je užitočná mapa vydaná spoločnosťou Activision, ktorá vám pomôže sledovať niektoré ďalšie časové pásma:

Mapa časov uvoľnenia pre Call of Duty: Warzone "data-upload-width =" 1920 "data-src =" https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/E5VCH3OX6BM0iPoeH2FOQO6sQUg=/0x0:1920x1080/1200x0/filters:focal (0x0: 1920x1080): no_upscale () / cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/19780115/AGB_WZ_0309_Download.jpg Foto: Aktivácia

Ako vyzerá herná mapa?

Vojnové pásmoNazýva sa to Verdanská mapa a je obrovská. Má veľa rôznych miest a pomenovaných pásmových zón a podľa Activision má viac ako 300 zaujímavých miest. Verdansk je dosť veľký Vojnové pásmoRoyal Battle Mode bude podporovať až 150 hráčov na hru. Na základe toho, čo sme doteraz videli na mape, sa zdá, že bude obsahovať časti Moderná vojnaŠtandardné mapy pre viacerých hráčov v určitých oblastiach Verdanska, takže to vyzerá prinajmenšom známe Moderná vojna Hráči.

Existujú vozidlá?

Vo Verdansku sú vozidlá. V skutočnosti je v Rusku päť rôznych vozidiel Vojnové pásmo, Tu je popis činnosti pre každý z nich:

ATV – dve sedadlá, poskytujú minimálnu ochranu, dobré terénne, rýchle

Tactical Rover – štyri sedadlá, poskytujú minimálnu ochranu, vysokú rýchlosť a stabilný terén

SUV – Štyri sedadlá, ktoré poskytujú dobrú ochranu a priemernú rýchlosť, nie sú ideálne pre drsné cesty.

Pásové vybavenie plus vybavenie, vynikajúca ochrana, nie pre nerovnú cestu, pomalší.

Vrtuľník – štyri sedadlá, slušné pokrytie, muchy.

Je to iba kráľovská bojová hra?

Vojnové pásmo Je tiež vybavený herným režimom nazvaným Plunder, vďaka ktorému budú hráči v hre súťažiť o peniaze. Ten, kto má na konci hry najviac peňazí, zatiaľ nie je jasné, koľko hráčov bude schopných súťažiť v zápase Plunder naraz.

Aké sú peniaze v hre?

Hotovosť bude v bojovom royale režime aj v Plunder – ako hlavný cieľ. Hráči ich môžu zbierať náhodným rabovaním po mape, zabíjaním hráčov a prijímaním peňazí, ktoré nájdu, alebo plnením zmlúv. Hráči môžu použiť hotovosť na nákup predmetov na nákupných staniciach po mape.

Čo sú zmluvy?

Zmluvy sú malé úlohy, ktoré tímy môžu splniť v každom zápase. Mohli by to zahŕňať veci, ako napríklad zmluvy o úlovkoch, ktoré usmerňujú hráčov, aby našli a otvorili reťaz zásobovacích boxov, alebo zmluvy o opätovnom uzatvorení zmluvy, kde hráči musia zabezpečiť konkrétne miesto. Hneď ako hráči dokončia zmluvu, dostanú bonus, ktorý môže zahŕňať čokoľvek od hotovosti po odcudzenie vecí po špeciálne schopnosti, ako napríklad schopnosť zistiť, kde bude ďalší kruh.

Aké sú nákupné stanice?

Toto sú malé stránky roztrúsené po mape, kde hráči môžu minúť svoje ťažko zarobené peniaze. Tým hráči zabijú stuhy, skupiny na oživenie života a ďalšie prvky, vrátane tokenov Redeploy, ktoré vám umožnia priviesť padlého kamaráta späť k životu – hoci to nie je jediný spôsob, ako sa znova objaviť v režime bojových rolov. V hre Plunder môžu hráči navštíviť nákupné stanice, kde vložia časť svojich peňazí, takže ak sa dostanú von, riskujú, že nestratia všetko.

Hrá sa medzi platformami?

Rovnako ako v Moderná vojna, K dispozícii je multiplatformová hra Vojnová zóna, Čo znamená, že hráči sú na PlayStation 4 Xbox One a PC budú môcť hrať spolu,

Bude môj pokrok pokračovať v modernej vojne?

Áno, všetok pokrok vrátane úrovní a personalizácie kozmetiky sa prenesie z Moderná vojna na Vojnové pásmo, Moderná vojnaPoložky bojového priechodu budú tiež odovzdané. Pre hráčov, ktorí ešte nevlastnia Moderná vojna, Všetky položky získané v roku 2006 Vojnové pásmo Ak sa rozhodnú kúpiť, presunú sa na modernú vojnu.

Budeme mať viac pokrytia Vojnové pásmo V najbližších dňoch.