Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Call of Duty: Warzone je live; Garners 6 miliónov hráčov za 24 hodín

Call of Duty: Warzone je live; Garners 6 miliónov hráčov za 24 hodín 1

Bojový royale režim pre Call of Duty: Modern Warfare, ktorý sa volá Call of Duty: Warzone je live. Hra, ktorá je samostatným stiahnutím, sa začala zverejňovať 10. marca. Warzone bola opísaná ako masívna bojová aréna, ktorá sa odohráva v rozľahlom a hustom meste Verdansk. Tu bojuje o víťazstvo až 150 hráčov, a to prostredníctvom dvoch odlišných epických režimov hry, Battle Royale a Plunder.

Tí, ktorí už vlastnia plnú verziu Call of Duty: Modern Warfare, Warzone nahradí predtým menovaný panel Classified v hlavnej ponuke. Tí, ktorí hru vlastnia, dostanú aj jednorazový bonus 4- rýchly prístup k stiahnutiu Warzone. Pre vlastníkov Modern Warfare, ktorí sú aktuálni a majú najnovšie aktualizácie titulov, bude sťahovanie 18-22 GB. Zatiaľ čo tí, ktorí budú sťahovať iba bezplatné vydanie hry, si budú musieť stiahnuť okolo 80 – 101 GB. Majú teraz obchod a hľadajú Warzone. Vyberte položku Call of Duty: Warzone na stiahnutie.

Toto nové stiahnutie bude mať dva režimy, ktoré môžu hrať všetci, medzi ktoré patrí bitka royale a theplunder. Bojový royale uvidí na štarte trojicu, pričom víťazom je posledná skupina. Bitka royale má samoobnovné súpravy, ktoré je možné kúpiť v mene meny z nákupných staníc alebo ktoré môžu byť vyplienené v zápase. Squad Buybacks umožní hráčom kúpiť si spoluhráčov z nákupných staníc. Existuje aj Gulag, čo je 1v1 deathmatch, ktorý nastane až po prvom vylúčení; výhercovi je pridelené prerozdelenie späť do zápasu.

Cieľom hry Plunder je zhromaždiť viac peňazí než súperiace tímy. Prvý tím, ktorý získal $1 milión spustí dvojminútový časovač; víťazom je vedúci tím po dvojminútovom bonusovom kole. Okrem toho je v hre veľa prispôsobiteľného obsahu, ktorý je k dispozícii všetkým. Bitka má 100 úrovní obsahu, ktorý hráči odomknú. Tu je pohľad o všetkých podrobnostiach spustenia. Samotnej hre sa podarilo získať 6 miliónov hráčov počas prvých 24 hodín od uvedenia na trh. Pri tomto tempe by to mohlo urobiť Apex Legends, ktoré sa zlomili FortniteRekord s 10 miliónmi hráčov za tri dni.