Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Call of Duty: Warzone Footsteps Zvuková oprava prichádza

Call of Duty: Warzone má celkom príjem. Za štyri dni od svojho uvedenia nazbierala nová hra Activision pre bojové royale viac ako 15 miliónov hráčov 6 milión sa hrnú do hry počas prvých 24 hodín. Podľa tohto čísla je pravdepodobné, že toto číslo bude pokračovať vo svojom zvyšovaní.

Je tomu tak napriek skutočnosti, že uvedenie názvu na trh nebolo bezproblémové, z ktorých najvýznamnejšie by muselo byť audio. Hráči sa sťažovali na to, že nedokázali počuť nepriateľské kroky, dokonca ich občas utopili aj okolité zvukové efekty.

Call of Duty: Warzone Footsteps Zvuková oprava prichádza 1

Zdá sa, že tento problém nie je izolovaný ani na zápasoch Gulag 1v1, čo môže byť aj zámerné. V skutočnosti je pre niektorých obtiažne rozlíšiť aj vzdialené a blízke strely, čo by naznačovalo, že celkové vyváženie zvukových efektov bude možno vyžadovať ďalšie vylepšenie, aby zodpovedalo rozsahu obrovského bojiska Warzone. Beta značka hry ospravedlňuje skoré tiahly, aj keď je taká zásadná, ako by to mohlo prinútiť hráčov, aby sa vrátili na svoju predchádzajúcu voľbu BR.

Dobrou správou je, že vývojár Infinity Ward je v tomto prípade. Vo vyhlásení k spravodajskému blogu Call of Duty CharlieINTEL, ateliér potvrdil, že si je vedomý problému a pracuje na jeho oprave.

Keď bude táto oprava k dispozícii, bude sa hádať, hoci príjemcovia hry pravdepodobne budú chcieť, aby sa tento požiar čoskoro uhasil. Warzone sa teší už od prvého týždňa bezprecedentnému rastu, ale ak sa hráči opakovane vracajú do haly s nepočuteľnými krokmi, musí sa rýchlo pohasnúť.

Infinity Ward tiež odhalil, že experimentuje s rôznymi veľkosťami družstiev a že hra bola spustená s triom, pretože dokázali pracovať najlepšie s testermi hry. Hráči už majú možnosť upustiť od sóla alebo dua nastavením Náplň tímu možnosť Nenapĺňajte zatiaľ čo čakajú na zápas.

Call of Duty: Warzone je dnes k dispozícii ako aktualizácia na Call of Duty: Modern Warfare (2019) a samostatná hra zadarmo pre PS4, Xbox One a PC prostredníctvom Battle.net.

Páčilo sa vám tento príspevok? Ukáž nám lásku sledovaním nás Facebook alebo Twitter pre okamžité aktualizácie sociálnych médií z našej webovej stránky! Nájdete nás aj na YouTube,