Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Call Of Duty Warzone: Existuje multiplayer na rozdelenej obrazovke? odpovedala

Call Of Duty Warzone: Existuje multiplayer na rozdelenej obrazovke? odpovedala 1

Guides

Úplne nový režim bitky royale Call of Duty Vojnová zóna konečne spadol na bojisko. Hráči z celého sveta sa chceli skontaktovať so svojimi priateľmi a ísť na to. Je tam? rozdelenie obrazovky pre viac hráčov v Call of Duty Warzone? Máme tu odpoveď.

Je vo videu Call of Duty Warzone multiplayer? odpovedala

V súčasnej dobe Call of Duty Warzone nenabízí multiplayer s rozdelenou obrazovkou. Ak sa pokúsite pridať druhý ovládač, zatiaľ čo sa nachádzate na karte Warzone, zobrazí sa správa s výzvou, že tento režim nepodporuje rozdelenú obrazovku.

To, samozrejme, neznamená, že by sa v budúcnosti nemohlo pridať. Až tento rok to bolo Fortnite predstavil multipitscreen multiplayer pre svoje bojové royale, takže Call of Duty mohol nasledovať oblek po línii.

Ak si chcete zahrať so svojimi priateľmi, budete musieť, bohužiaľ, hrať online. Konkurenčná multiplayer hry Call of Duty Modern Warfare nepodporuje rozdelenú obrazovku, ak ju chcete hrať spolu.

Určite má zmysel na ceste pridať rozštiepenú obrazovku vzhľadom na to, že vo Warzone momentálne nie je samostatná hra. Čím viac príležitostí pre tímov sa spojí, bude to skvelé pre dlhovekosť hry.

Zatiaľ však budete musieť prejsť ovládačom sem a tam medzi zápasmi, čo by mohlo priniesť pár zábavných okamihov.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o tom, či existuje rozdelenie obrazovky pre viac hráčov v Call of Duty Warzone, Ak chcete získať viac tipov, trikov a sprievodcov, nezabudnite si vyskúšať Twinfinite.

Nižšie nájdete niekoľko ďalších užitočných sprievodcov.