Call of Duty: Warzone by sa čoskoro mohol spustiť pre Android a iOS

call of duty warzone by mohla dosiahnuť mobil

Snažíme sa kopírovať úspech FortniteActivision vydal Call of Duty: Warzone začiatkom tohto roka pre konzoly a PC. A svoj cieľ sa mu určite podarilo naplniť, keďže momentálne patrí medzi celosvetovo najhranejšie Battle Royale viac ako 75 miliónov aktívnych hráčov. Activision však chce viac a zdá sa, že už má plány priniesť zážitok z Warzone do mobilných zariadení.

V uniknutej pracovnej ponuke spoločnosť uvádza, že hľadá výkonného výrobcu funkcií novú mobilnú hru s názvom WZM, možno kódové označenie pre Warzone Mobile. Rovnako je špecifikované, že úlohou producenta bude zlepšiť zážitok z novej trojitej A mobilnej FPS hry franšízy.

Ako bude vyzerať verzia Call of Duty: Warzone pre mobil

žiadosť o prácu ctivision pre mobilné telefóny Cod Warzone

V ponuke práce aj Activision odkazuje na Warzone o úlohách, ktoré by mal výkonný producent vykonávať. Tu sme preložili tie najdôležitejšie:

  • „Zbierajte, prispôsobujte a prenášajte základné funkcie Warzone na konzolách a PC na mobil“.
  • „Zlepšite vzorec Warzone navrhnutím a vytváranie špecifických doplnkov a zmien pre mobilné telefóny, aby sa zabezpečil prvotriedny mobilný zážitok, ktorý si hráči zamilujú.“
  • „Slúžiť ako primárny kontaktný bod vo vedení tímu Warzone Mobile pre prehľadnosť a rozhodovanie o funkciách pre používateľa, UX a celkovej kvalite.

Ako uvidíte, Activision už má plány na opätovné vytvorenie zážitku z Call of Duty: Warzone na mobile. evidentne Viac ako port bude hra akousi úpravou alebo remakom a bude dostupná pre Android a iOS. Zdá sa však, že Activision chce v nadväznosti pokračovať Fortnite s touto verziou Warzone pre mobil, takže hra nebude izolovaná a mohla by podporovať „play and cross progression“ medzi všetkými platformami.

Čo sa stane s Call of Duty Mobile?

Zombie mód call of duty mobil

Kuriózne je, že Activision už má hru tejto franšízy pre mobil (Call of Duty: Mobile) s režimom Battle Royale a dobrou základňou aktívnych hráčov. Takže v skutočnosti by nebolo potrebné vydať novú hru. Avšak od Activision si to určite myslia s Call of Duty pre mobily, ktoré sú výhradne určené pre Battle Royale, oslovia viac používateľov a COD Mobile sa stane klasickejším multiplayerovým zážitkom tejto franšízy.

Každopádne, len špekulujeme. Stále Activision ani oficiálne nepotvrdil, že pracuje na Warzone pre mobil. Samozrejme, ak je ponuka práce pravdivá, hra je vo veľmi ranom štádiu vývoja a bude trvať dlho, kým príde. Medzitým nám povedzte… Čo si myslíte o možnom príchode Call of Duty Warzone na mobily?

Zdroj | TouchArcade