Call of Duty: Modern Warfare 2 dátum vydania a všetko, čo potrebujete vedieť

(Vreckový lint) – Call of Duty: Vanguard nebude vydaný ďalší mesiac, a napriek tomu sa už začali vynárať chýry o ďalšej časti Call of Duty, ktorá sa má začať niekedy koncom roka 2022.

Podľa dvoch samostatných správ, jednej od zasväteného herného priemyslu Toma Hendersona a druhej od VGC, bude hra na úspech Vanguard pokračovaním reštartu Modern Warfare 2019.

Údajne s vnútorným kódovým označením ako Project Cortez bude hra obsahovať kampaň pre jedného hráča, na rozdiel od Blackrey Ops v roku 2018 od Treyarchu. 4 a EA Battlefield 2042 a povráva sa, že sa budú odohrávať počas Amerikou vedenej vojny proti drogám v Južnej Amerike.

Vyvinutý spoločnosťou Infinity Ward, poslednou hrou vyvinutou kalifornským tímom bol pôvodný reštart počítača Modern Warfare z roku 2019.

Podrobnosti o projekte okrem potvrdenia názvu a nastavenia sú v súčasnej dobe mizivé, ale keďže informácie už stekajú pred vydaním hry, sme presvedčení, že tentokrát budeme počuť viac informácií skôr než neskôr.

Pokiaľ ide o možný dátum vydania, môžeme sa iba kvalifikovane domnievať, že vychádzame z dátumov vydania z predchádzajúcich rokov a predpokladáme, že ďalšia splátka dobierky bude spustená niekedy v októbri alebo novembri 2022.

Medzitým si prečítajte všetko, čo vieme o Call of Duty 2021 tým, že si prečítate spravodajstvo Pocket-lint o Vanguard práve tu.

Autor: Alex Allegro. Pôvodne publikované 16. septembra 2021.