Call of Duty Mobile škádlí novú mapu CAGE Multiplayer; podrobnosti

Call of Duty Mobile škádlí novú mapu CAGE Multiplayer; podrobnosti 1

Call of Duty: Zdá sa, že vývojár mobilných zariadení TiMi Studios sa pripravuje na sezónu 4 populárnej hry. V rámci príprav spoločnosť práve pridala vyskakovacie okno do podrobností o zdieľaní informácií o nadchádzajúcej sezóne. Pokiaľ ide o upútavku, spoločnosť plánuje vyzdvihnúť štyri rôzne vlastnosti hry až do začiatku marca 1, Zdieľali podrobnosti o prvom novom prírastku, ktorý príde so sezónou 4, Ak sa pozrieme bližšie, jedná sa o novú mapu pre režim viacerých hráčov. Vývojár Call of Duty Mobile pomenoval mapu CAGE so zreteľom na boje v blízkej štvrtine.

Podrobnosti mapy mobilnej služby CAGE Call of Duty

Vývojár hry zdôraznil, že CAGE je prvá originálna mapa pre mobilnú verziu hry. Mapa sa podobá stavenisku s žeriavmi a polopevnými štruktúrami. Zápas CAGE je zrkadlený a ideálny pre rýchle tempo hrania. Okrem prehľadu o tom, ako bude vyzerať mapa, TiMi Studios zdieľal aj niekoľko tipov pre záujemcov o Call of Duty Mobile. Pokiaľ ide o Sugerencia, hráči môžu vybaviť svoj náklad pomocou výkonných a rozmanitých hádzateľných predmetov. To im pomôže prekvapiť nepriateľských hráčov a získať nejakú výhodu. Vydavateľ okrem toho odhalí ďalšie tri vrcholy o nadchádzajúcej sezóne.

Sledujte: Motorola RAZR First Look

Ako už bolo uvedené, niektoré z nadchádzajúcich funkcií o nadchádzajúcej sezóne už unikli online. Uniknuté položky zahŕňajú nové schopnosti operátora, zbrane a vzhľadové kože. Medzi pripravované zbrane patrí Man-0-Veľká útočná puška, brokovnica RM 262, Dredge LMG, granátomet ICR pre útočnú pušku a brokovnica 870 MCS.

Podobne ako v predchádzajúcich sezónach, aj v nadchádzajúcej sezóne príde aj nový Battle Pass. Hráči si ju môžu kúpiť, aby získali rýchly prístup k zaujímavým zbraniam, alebo sa usilovne snažia odomknúť úrovne. Keď už hovoríme o únikovej schopnosti operátora, vyzerá to ako pokrývka hlavy pilota. To pravdepodobne znamená, že to môže byť pilot z minulých rokov.