Call of Duty Mobile Sezóna 12 tipov a trikov – vrátane toho, ako likvidovať zombie

Nová sezóna CALL of Duty Mobile sa začína – s novými nočnými mapami, režimami a živými nemŕtvymi.

Špičkový expert na režim Youtuber a zombie, ktorý dal MrDalekJD The Sun jeho najlepšie tipy na boj s hordou v mobilnej sezóne Call of Duty 2.

Tu sú tipy MrDalekJD …

Poznať svoju zbraň

Pri hre Battle Royale je dôležité mať perfektne nastavenú zbraň a pri boji so zombie to nie je inak.

Keď sa chcete uchýliť k obľúbenému miestu Zombie, budete sa chcieť rozhodnúť pre primárnu zbraň, ktorá má vysokú rýchlosť streľby. Akákoľvek útočná puška alebo samopal bude v tejto situácii fungovať dobre.

Pri pohľade na vašu sekundárnu zbraň by bola moja voľba brokovnica. Budete môcť zničiť niekoľko zombie pomocou jedinej škrupiny, ktorá môže byť kľúčová, keď ste v tiesni!

Kľúčové je tiež zaistiť, aby ste vedeli, aké zbrane máte pri každej zbrani, takže pri prepínaní medzi svojou primárnou a sekundárnou zbraňou viete, či by ste mali uprednostniť hip-fire alebo mierenie dolu.

Zombies: Reloaded

Pamätať si počet munície je kľúčovým prvkom prežitia útoku zombie. Už nikdy nebudete chcieť vstúpiť do bitky s hordou zombie na malú muníciu. Predtým, ako sa postavíte proti nemŕtvym, sa vždy uistite, že sú vaše zbrane nabité a máte dostatok munície na to, aby ste prežili nápor.

Kľúčové je tiež vedieť, kedy je potrebné znova načítať. Pravidelné nabíjanie je dobrý spôsob, ako zaistiť, aby vás v bitke nikdy nezastihla prázdna zbraň. Najlepší čas na nabitie je, keď ste práve vyčistili väčšiu skupinu zombie a jasne vidíte, že máte nejaké miesto, než sa priblíži ďalšia vlna.

Aj keď máte pocit, že máte v súčasnej magii dostatok munície, je lepšie byť v bezpečí, než ľutovať!

Skontrolujte svoju šestku

Mať oči v zátylku pri hre Zombie je takmer nemožné, ale vždy musíte dávať pozor na svoje okolie. Ak si nie ste istí, kde sú zombie, pravdepodobne sú hneď za vami.

Zombie sa objavia a zaútočia na vás hneď, ako sa otočíte chrbtom, takže je dôležité pravidelne sa kontrolovať za sebou, aby ste sa presvedčili, že vás neprepadnú.

Umieranie, keď zombie útočia zozadu, je jedným z najbežnejších spôsobov, ako sa hráči môžu nechať nachytať, nerobte tú chybu!

Neponáhľaj sa

Keď sa rozbehnete na akékoľvek horúce miesto Zombie, uistite sa, že sledujete okolie. Pochopenie budovy alebo oblasti, do ktorej sa chystáte vstúpiť, je životne dôležité pre zaistenie víťazstva.

Spoznajte svoje výjazdové trasy a neprepadajte panike, keď sa rojíte, uvoľnite si cestu, cez ktorú môžete prejsť a uniknúť – alebo sa otočte a rozdávajte ďalšie ničenie.

Call of Duty Mobile Season 12 je k dispozícii od stredy 11. novembra.

Môže váš počítač spustiť novú hru Call of Duty Cold War? Sledujte úchvatný trailer

V ďalších novinkách si pozrite našu recenziu na PS5.

A pozrite sa na našu recenziu na Xbox Series X, kde nájdete dobré opatrenia.

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu