Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Call of Duty: Mobile pridáva obľúbenú Meltdown mapu z Black Ops II

Call of Duty: Mobile pridáva obľúbenú Meltdown mapu z Black Ops II 1

Hráči hry Call of Duty: Mobile dostávajú novú mapu, ktorá je v skutočnosti klasickým modelom Black Ops II s názvom Meltdown. Táto mapa môže byť debutovaná na Call of Duty: Mobile, ale bola to klasika od Black Ops II. Mapa má veľa priestoru a je postavená okolo jadrovej elektrárne. Má veľa krytu, ktorý poskytuje dlhé bojové a agresívne hry.

Pretože táto mapa je dosť veľká, je tiež skvelým miestom na vyrezávanie. Call of Duty nedávno pridal Heavy Shot Event je posledná herná udalosť titulu Battle royale. Táto udalosť umožňuje používateľom bezplatne brúsiť a získavať útočné pušky KN-44 a Prophet Sight. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako si môžete tieto zadarmo vyzdvihnúť počas akcie.

Udalosť Heavy Shot je prvou udalosťou Call of Dutyevent, ktorú hra pridala do svojej bezplatnej zbrane a postava odmeňuje hráčov zadarmo. Očakáva sa, že takéto udalosti prídu neskôr v hre. Aby ste sa mohli prihlásiť na hry Call of Duty Heavy Shot Event bezplatne, musíte sa najskôr pomelieť v režime pre viacerých hráčov celkovo 100XP. Na udalosti sa zúčastňuje celkom 12 úloh. Vy však nemusíte robiť všetky z nich. Aby ste získali 100XP, musíte dokončiť iba niektoré z 12 úloh. Upozorňujeme však, že splnením zvyšných dvoch úloh získate 120XP.

Ako ľahko získať všetky dobroty Heavy Shot Event

Ak chcete čo najrýchlejšie prejsť týmito úlohami, skúste najskôr dokončiť najjednoduchšie úlohy z udalosti Heavy Shot Call of Duty. Nasledujúcich šesť úloh predstavuje najjednoduchší spôsob, ako rýchlo získať XP. Najprv zahrajte 30 zápasov frontovej línie. Potom nasledujte ďalších 30 úmrtí v tíme. Nakoniec zahrajte 30 dominančných zápasov.

Počas dokončovania týchto 90 zápasov sa pokúste využiť výhody a zasiahnite nasledujúce ciele, zatiaľ čo vy ste na to. Hrajte 15 zápasov s priateľmi a získajte 20XP. Použite vrabec na zabitie najmenej 15 nepriateľov počas TDM zápasov, aby ste získali ďalších 10XP. Nakoniec, počas zápasov frontovej línie, použite Hunter Killer Drone a získajte ďalších 10XP.

Ak sa vám podarilo prasknúť všetky vyššie uvedené, mali by ste už mať 100XP. To je dosť na odomknutie všetkých odmien, ktoré sú k dispozícii pri udalosti Heavy Shot Call of Duty. Zahŕňa to 2-kreditnú debnu, SMRS Hearts, útočnú pušku KN-44 a Prorokový zrak.