Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Call of Duty Heavy Shot Event – Ako ľahko získať bezplatnú útočnú pušku KN-44 a ďalšie

Call of Duty Heavy Shot Event - Ako ľahko získať bezplatnú útočnú pušku KN-44 a ďalšie 1

Call of Duty Heavy Shot Event je posledná herná udalosť titulu Battle royale. Táto udalosť umožňuje používateľom bezplatne brúsiť a získavať útočné pušky KN-44 a Prophet Sight. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako si môžete tieto zadarmo vyzdvihnúť počas akcie.

Udalosť Heavy Shot je prvou udalosťou Call of Duty, ktorú hra pridala do svojej bezplatnej zbrane a postava odmeňuje hráčov zadarmo. Očakáva sa, že takéto udalosti sa objavia neskôr v hre.

Sledujte: Xiaomi Redmi Note 9 Pre prvý pohľad

Aby ste sa mohli zúčastniť bezplatných podujatí Heavy Shot s Call of Duty, musíte sa najskôr pomelieť v režime pre viacerých hráčov celkovo 100XP. Na udalosti sa zúčastňuje celkom 12 úloh. Vy však nemusíte robiť všetky z nich. Aby ste získali 100XP, musíte dokončiť iba niektoré z 12 úloh. Upozorňujeme však, že splnením zvyšných dvoch úloh získate 120XP.

Ako ľahko získať všetky dobroty Heavy Shot Event

Ak chcete čo najrýchlejšie prejsť týmito úlohami, skúste najskôr dokončiť najjednoduchšie úlohy z udalosti Heavy Shot Call of Duty. Nasledujúcich šesť úloh predstavuje najjednoduchší spôsob, ako rýchlo získať XP. Najprv zahrajte 30 zápasov frontovej línie. Potom nasledujte ďalších 30 úmrtí v tíme. Nakoniec zahrajte 30 dominančných zápasov.

Počas dokončovania týchto 90 zápasov sa pokúste využiť výhody a zasiahnite nasledujúce ciele, zatiaľ čo vy ste na to. Hrajte 15 zápasov s priateľmi a získajte 20XP. Použite vrabec na zabitie najmenej 15 nepriateľov počas TDM zápasov, aby ste získali ďalších 10XP. Nakoniec, počas zápasov frontovej línie, použite Hunter Killer Drone a získajte ďalších 10XP.

Ak sa vám podarilo prasknúť všetky vyššie uvedené, mali by ste už mať 100XP. To je dosť na odomknutie všetkých odmien, ktoré sú k dispozícii pri udalosti Heavy Shot Call of Duty. Zahŕňa to 2-kreditnú debnu, SMRS Hearts, útočnú pušku KN-44 a Prorokový zrak.