Cafeland – svetov├í kuchy┼ła v2.1.25 [MOD, Unlimited Money]

Dom├íca pr├íca je zlo┼żit├í ├║loha, ktor├í si vy┼żaduje ─żud├ş, ktor├ş pracuj├║ starostlivo a trpezlivo. Mnoho ─żud├ş v┼íak miluje dom├íce pr├íce. Vyvinuli sa aj mnoh├ę simula─Źn├ę hry pre dom├íce pr├íce, ktor├ę od hernej komunity z├şskali dobr├║ podporu a uznanie. Cafeland – World Kitchen je jednou z najzn├ímej┼í├şch hier tohto ┼ż├ínru. Vytvoril a poskytol v├Żvoj├ír GAMEGOS pre mobiln├ę zariadenia. Budete ma┼ą mo┼żnos┼ą vy─Źisti┼ą, uvari┼ą a prev├ídzkova┼ą mal├║ kaviare┼ł, aby sa z nej stali najv├Ą─Ź┼íie obchody na svete.

Hranie

Na za─Źiatku hry bude hr├í─Ź vlastni┼ą mal├║ kaviare┼ł v meste. Hr├í─Źi bud├║ robi┼ą pr├ícu majite─ża obchodu, ktor├Ż mus├ş vari┼ą, obsluhova┼ą z├íkazn├şkov … Spo─Źiatku nebudete ma┼ą ve─ża pe┼łaz├ş na naj├şmanie zamestnancov a n├íkup strojov. Mus├şte postupne uspokojova┼ą svojich z├íkazn├şkov a vylep┼íova┼ą poves┼ą obchodu. Potom budete ma┼ą viac a viac pe┼łaz├ş na roz┼í├şrenie svojho podnikania a poskytovanie slu┼żieb ─Ćal┼í├şm z├íkazn├şkom. Okrem toho m├┤┼żete vylep┼íi┼ą svoj obchod, k├║pi┼ą viac strojov a naja┼ą zamestnancov. Hr├í─Źi m├┤┼żu pod─ża receptov vytvori┼ą aj ve─ża chutn├Żch jed├íl, aby uspokojili v├í┼ínivos┼ą vo varen├ş. Hr├í─Źi tie┼ż m├┤┼żu nav┼ít├şvi┼ą obchody in├Żch ─żud├ş v meste, aby sa nau─Źili, ako stava┼ą a pestova┼ą obchod.

Stiahnite si najnovšiu verziu Cafeland - World Kitchen Mod Apk pre Android

Varte ve─ża chutn├Żch jed├íl

Cafeland – svetov├í kuchy┼ła pom├┤┼że mnoh├Żm nad┼íencom varenia naplni┼ą ich sny. K dispoz├şcii bude ve─ża vynikaj├║cich jed├íl s popul├írnymi receptami, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. Potrebujete iba dostatok ingredienci├ş, aby ste mohli vytvori┼ą najlep┼íie jedlo na svete. Po inov├ícii obchodu m├┤┼żete pripravi┼ą viac jed├íl. Zvy┼íovanie ├║rovne jed├íl tie┼ż znamen├í, ┼że potrebuj├║ viac pr├şsad. Pom├┤┼żu v├ím v┼íak zarobi┼ą viac pe┼łaz├ş a r├Żchlo zbohatn├║┼ą.

Dizajn kaviarne snov

Ak nechcete vari┼ą, m├┤┼żete ho necha┼ą kuch├írom a zamera┼ą sa na navrhovanie a budovanie obchodu ako profesion├ílny dizajn├ęr. Hr├í─Źi bud├║ ma┼ą ve─ża pr├íce, napr├şklad v├Żber ozdobn├Żch ozd├┤b, upevnenie podl├íh, stien a v├Żber displeja v obchode. ─î├şm viac v├í┼í obchod rastie, t├Żm kvalitnej┼íie izby budete ma┼ą. Budete sl├║┼żi┼ą VIP z├íkazn├şkom, aby ste dosiahli obrovsk├ę zisky a premenili svoj obchod na lacn├Ż 5- obchod s hviezdami na zachytenie trhov├ęho podielu.

Stiahnite si najnovšiu verziu Cafeland - World Kitchen Mod Apk pre Android

Skvel├Ż dizajn

Cafeland – World Kitchen je hra s modern├Żm a atrakt├şvnym dizajnom. Obr├ízky s├║ kvalitn├ę a rozmanit├ę. Postavy v hre s├║ tie┼ż tvarovo upraven├ę a pohybuj├║ sa mimoriadne flexibilne a prirodzene. Cafeland – World Kitchen okrem toho prin├í┼ía aj ve─ża zauj├şmav├Żch efektov pri varen├ş, moderniz├ícii alebo budovan├ş. Bud├║ v┼íetk├Żch hr├í─Źov radi vari┼ą a zdobi┼ą. Av┼íak, hra m├í tie┼ż dos┼ą obmedzen├ę uhly poh─żadu kv├┤li 2D grafike. D├║fajme, ┼że to v├Żvoj├ír ─Źoskoro vylep┼í├ş.

záver

Celkovo je Cafeland – World Kitchen atrakt├şvnou simula─Źnou hrou pre mobiln├ę telef├│ny. Hra prin├í┼ía relax a ve─ża z├íbavy pri starostlivosti o obchod a jeho rozvoji. V tomto ─Źl├ínku v├ím predstav├şme modifikovan├║ verziu hry, ktorou je Cafeland – World Kitchen Mod / Hack APK. Poskytne v├ím ve─ża pokro─Źil├Żch funkci├ş. Stiahnite si hru s odkazom v dolnej ─Źasti ─Źl├ínku a zanechajte o tom recenziu. V─Ćaka a bavte sa!

Stiahni teraz