Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Bývalý Boh Vojny a Mass Effect Autor Spája Microsoft-vo vlastníctve Pustina 3 Štúdio inXile Entertainment

inXile Entertainment

Dekan Rymer, bývalý senior boj proti dizajnér na God of War a viesť tvor dizajnér na Mass Effect, sa pridal inXile Entertainment.

Rymer včera tweeted, aby začali svoju novú prácu v Microsoft vlastníctve rozvoj studio ako viesť boj proti designer – úlohu, že sa mu aj splnilo, až na Sony Santa Monica Štúdio 6 rokov, kým nastúpil Bioware je Austin studio späť v januári 2019.

inXile je v súčasnosti pracujeme na jeho nadchádzajúcej RPG Pustina 3,, ktorá je v súčasnosti navrhnutý na prepustenie na PC, Xbox Jeden a PlayStation 4 na Máj 19.

Späť v novembri roku 2018, Microsoft a inXile zakladateľ, Brian Fargo, oznámil, že aqcquisition rozvoja studio. “Nemohli sme byť šťastnejší, ak boli spoločnosti Microsoft a podporu, aby sme mohli udržať, takže hry máme radi,” Fargo povedal. “Ponúkajú nám to najcennejšie autor mohol, čas a zdroje. Som energiu, ako som to nikdy predtým.”

“Naše štúdio je najlepšie známy pre naše hlboké role-playing hry, ako Pustatina 2 a Tide of Numenera,” povedal Fargo. “Hry, ktoré sú sústredené okolo výber a dôsledkom toho, kde sa vaše rozhodnutia zmeniť svet a príbeh. Nedávno sme Sa vydali Kolóniách s Tale IV, kde sme zmodernizovali klasický dungeon-plazenie skúsenosti. A my sme len rozcvičenie s Pustatinou, s blížiacim sa Pustina 3. Na InXile, sme radi, napíšte na brutálny svet, ktorý robí post-apokalyptickom témy tak fascinujúce.”

Odoslať