Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Builderská základňa zmeny a kontroverzné tiebreaker

Builderská základňa zmeny a kontroverzné tiebreaker 1

Builderská základňa získava v aktualizácii Súboj klanov na jar 2020 toľko potrebnej pozornosti, ale nie všetky zmeny sa s nadšením stretli.

Aké sú šance? Len deň potom, čo špekuloval, že nový Súboj klanov aktualizácia by mohla prísť tento mesiac, spoločnosť Supercell pokročila a potvrdila, že príde aktualizácia jarnej 2020 – prvá veľká aktualizácia roku.

Namiesto toho, aby sme iba potvrdili, že aktualizácia je v prevádzke, nám vývojár nahliadol do jedného z hlavných kontaktných miest: na staviteľskú základňu. Zatiaľ čo neboli odhalené žiadne nové jednotky alebo budovy, plíživý pohľad sa zameriava viac na niektoré zmeny kvality života a zlepšenia, ktoré prídu.

Tu sú niektoré z na Builderskú základňu prichádzajú veľké zmeny s jarnou aktualizáciou, vrátane našich myšlienok na ne:

Trénovacie časy vojakov odstránené!

Odstránili sme tréningové časy od vojakov v Builderovej základni. Celý tréning bude prebiehať okamžite. Áno, čítate to správne … OKAMŽITO.Battle Čas liečenia stroja bol tiež odstránený! Aj keď sú vaše kasárne Builderovej základne aktualizované, stále budete môcť trénovať jednotky!

Toto je jedna z mojich obľúbených zmien v aktualizácii. V súčasnosti po útoku trvá niekoľko minút, kým budú nové jednotky vyškolené. To má za následok určité nudné prestoje. Builderská základňa je navrhnutá ako menšia postranná hra, takže hráči naozaj nemali zmysel donútiť hráčov čakať na trénovanie nových jednotiek. Útok je jedným z najzábavnejších aspektov Builderovej základne, takže schopnosť to urobiť bez čakania je dobrá zmena.

Pokiaľ ide o vežu s hodinami …

Násobiteľ veže s hodinami sa zvýšil z 8x na 10x. Trvanie zosilnenia hodinovej veže sa zvýšilo z 3-11 minút až 14-30 minút (trvanie lektvaru hodinovej veže zostáva 30 minút). 7 hodín na 22 hodín. Náklady na drahokam na obnovenie cooldown Clock Tower boli znížené.

Hodinová veža sa predtým väčšinou používala na podporu výcviku vojakov; Po odstránení času na výcvik vojska sa teraz bude pozornosť sústreďovať na podporu budovania a generovania zdrojov. Predĺženie doby zvýšenia a času chladenia znamená menej mikromanažovania vašej Builderovej základne. Opäť je to zlepšenie kvality života, ktoré uvoľňuje viac času na bojovanie.

Navyše, prihlasovanie každých sedem hodín, aby sa maximalizoval váš potenciálny nárast hodinovej veže, bolo únavné. Som všetkým za zefektívnenie tejto funkcie pre príležitostných ľudí, ako som ja.

Nový verzus Battle Tiebreaker!

Builderská základňa bude mať teraz dodatočnú brzdu. Ak sú Hviezdy aj% Zničenia rovnaké a% Zničenia je vyššie 0%, hráč, ktorý má viac času, bude korunovaný ako víťaz.

Toto je ľahko najkontroverznejšia zmena Builderovej základne. Tiebreakers áno bola téma diskusie už dosť dlho teraz a Supercell spočiatku vyzerali proti myšlienke, že by vždy mal byť víťaz. Z akéhokoľvek dôvodu prišli k myšlienke.

Samozrejme, ako určiť víťaza tiebreakera, bolo ďalším bodom sporu s kladmi a zápormi za každý nápad vyhodený vonku. Je zaujímavé, že išli s možnosťou „zostávajúci čas“, pretože to bolo možné považovať za obmedzovanie potenciálnych stratégií útoku. Mnohí to považujú za versus bitku, ktorá sa stáva závodnou bitkou.

Neviem, či sa komunita niekedy dohodne na tom, ako by sa mali vyriešiť vzťahy, ale toto je aspoň čas. Aké sú vaše názory na bojové bojové sily pre Builder Base?

Spoločnosť Supercell neoznámila, keď sa jarná aktualizácia uskutoční Súboj klanov príde, ale pri pohľade späť na minulý rok by sme to mali očakávať koncom marca. Okrem zmien Builderovej základne bude mať aktualizácia „vzrušujúci super nový obsah“, ako aj ďalšie zlepšenia kvality života na základe spätnej väzby od komunity.