Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

budúcnosť Apple Hodinky môžu byť dodávané s užívateľsky vymeniteľnými modulmi

budúcnosť Apple Hodinky môžu byť dodávané s užívateľsky vymeniteľnými modulmi 1Jedným z problémov s mnohými zariadeniami je to, že niekedy dostanete recenzie, kde v závislosti od osoby a jej potrieb môžu mať niektorí produkt radi a iní nie. Niektorým by sa to páčilo veľa, ale prajeme si, aby existovali určité funkcie, ktoré mohli byť pridané alebo zmenené. V podstate je ťažké urobiť každého šťastným.

Tu prichádza koncept modulárnych zariadení a zdá sa, že by to mohlo byť niečo také Apple skúma Apple Watch, Prichádza to vo forme nedávno objaveného patentu, v ktorom sa naznačuje, že v budúcnosti možno Apple Watch by mohli prísť s užívateľsky vymeniteľnými modulmi, ktoré im umožnia prispôsobiť si hodinky a ich funkcie podľa svojich potrieb.

Opis patentu znie: „Modulárne konfigurácie umožňujú užívateľovi ľahko si prispôsobiť hodinky s jedným alebo viacerými funkčnými modulmi tak, aby poskytovali funkcie, ktoré sa integrujú do iných operácií tela hodiniek. Funkčné moduly sa môžu navzájom ľahko vymieňať, aby poskytovali rôzne komponenty a funkcie v rôznom čase. “

Napríklad používatelia, ktorí sa viac venujú tréningu, môžu pridať určité senzory a moduly, ktoré sú špecifické pre fitness. Môže byť tiež prispôsobený na splnenie určitých lekárskych potrieb, ako sú glukózové senzory atď. Zatiaľ existuje niekoľko pokusov o vytvorenie doplnkov tretích strán pre internet Apple Watch, hoci sa nepochybne nikto z nich skutočne nerozbehol veľkým spôsobom.

Ako už bolo povedané, s týmto patentom sa nedá povedať, či Apple v skutočnosti plánuje, aby sa to stalo skutočnosťou, ale je to dobrý nápad a ten, ktorý by sa mal oplatiť preskúmať.

Vyplnené. Prečítajte si viac o,, a. zdroj: Imora