Bud├║ci ┼ítvrtok bude v Mixeri vyhl├ísen├í ─Ćal┼íia hra Xbox Game Pass

O─Źak├ívania pozna┼ą ─Ćal┼íie hry, ktor├ę sa dostan├║ na Xbox Game Pass, s├║ ve─żmi vysok├ę, preto┼że viem, ┼że febru├ír bude ÔÇ×ve─żmi dobr├Ż mesiacÔÇť. Hoci tento zoznam m├┤┼żu publikova┼ą origin├ílnym sp├┤sobom, neurobili to. Ako potvrdili, bud├║ci ┼ítvrtok bud├║ ohl├ísen├ş. Nadch├ídzaj├║ce hry pre konzolu Xbox Pass Vysielajte ┼żiv├ę prenosy na kan├íle Xbox Mixer.

Rovnak├Ż ofici├ílny ├║─Źet xbox Bol poveren├Ż oznamovan├şm nov├Żch ┼żiv├Żch vyst├║pen├ş po─Źas t├Ż┼żd┼ła aktiv├şt napl├ínovan├Żch pre kan├íl Mixer. Ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku, ┼ítvrtok, 6 Vo febru├íri sa bud├║ nach├ídza┼ą inform├ície o Xbox Game Pass, Preto sa predpoklad├í, ┼że bud├║ci ┼ítvrtok bude na Mixer vydan├í ─Ćal┼íia hra Xbox Game Pass.

A tento neuverite─żn├Ż sp├┤sob prezent├ície Xbox Game Pass spr├ívy v mix├ęri, bez toho, aby sa stali Xbox Inside, ukazuje, ┼że maj├║ napl├ínovan├ę nie─Źo ve─żk├ę. Niektor├ę tituly zneli v posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch nahlas. Xbox Game Pass vo febru├íri, Toto je pr├şpad kontroly a pr├şpad rozdelenia 2chce v┼íak zahrn├║┼ą ove─ża ambici├│znej┼í├ş zoznam ako s├║─Źas┼ą hry, ktor├í bude vo febru├íri hlavnou postavou hry Xbox Game Pass.

Vzh─żadom na dobr├ę v├Żsledky dosiahnut├ę v minulom fi┼ík├ílnom roku s Xbox Game Pass by to mohol by┼ą mesiac, v ktorom sa pok├║sia osl├ívi┼ą tento ├║spech ┼ít├Żlom. Bez mo┼żnosti vopred postupova┼ą, preto┼że existuje ve─ża mo┼żnost├ş a o─Źak├ívania s├║ ve─żmi vysok├ę. Po tom, ─Źo ste sa dozvedeli o hr├ích, ktor├ę minul├Ż mesiac prestali fungova┼ą, ao hr├ích, ktor├ę bud├║ vydan├ę tento mesiac, m├┤┼żete ma┼ą pocit, ┼że tu e┼íte nie je nie─Źo ve─żk├ę.

Zoznam potvrden├Żch hier, ktor├ę u┼ż nie s├║ k dispoz├şcii na Xbox Game Pass vo febru├íri

M├┤┼żeme trva┼ą iba do nasleduj├║ceho d┼ła. 6 febru├ír to znamen├í, ┼że bud├║ci ┼ítvrtok sa objav├ş ─Ćal┼íia hra Xbox Game Pass, prostredn├şctvom tohto priamo na ofici├ílnom kan├íle Xbox na mix├ęri.