Buďte pozorní, Google: Každý Galaxy Model S20 má najmenej 12 GB FRAME

Je takmer komické, koľko pamäte RAM majú niektoré zariadenia Android v tomto okamihu. Asus Zenfone 6 30, Xiaomi Black Share 2 Pro a Redmi K20 Pro Premium Edition majú všetkých 12 GB RAM a teraz sa spoločnosť Samsung pripojí k pamäťovému klubu, ktorý nikdy nemôžete mať.

Všetky varianty Galaxy S20 bude mať najmenej 12 GB RAM, ktorá bola potvrdená počas tohto týždňa udalosti Unpacked. Ako už bolo povedané, povesti, špičková Galaxy S20 Ultra 5G pôjde ďalej, vybavené 16 GB FRAME. Existuje toľko priestoru pre aktivity.

Hoci pravdepodobne nie je veľa viditeľných výhod 12 GB + pamäť v porovnaní s obvyklými 6-8 GB nájdete vo väčšine vlajkových lodí smartphones, vďaka tomu je rad S20 mimoriadne odolný voči budúcim. Bolo by pekné vidieť, ako spoločnosť Samsung spolupracuje s vývojármi aplikácií, aby dobre využila ďalší priestor – pravdepodobne prehliadače môžu nechať niektoré karty na pozadí v pamäti namiesto toho, aby vás donútili ich nabiť, po chvíli – nie je však jasné, či sa to stane.

Tento pohyb nastavuje aj pixel 5 v rovnakej situácii ako v minulom roku Pixel 4 bol v. Pixel 4 mal 6 GB RAM, zatiaľ čo väčšina jej hlavných konkurentov bola zahrnutá 8 GB, Opäť to neznamená veľký rozdiel v každodennom používaní, ale najmenej, čo môže spoločnosť Google urobiť, ak chce za smartfón účtovať 1 000 dolárov, je držať krok so svojimi konkurentmi.

Skúste postupovať