Bud├şky Google Pixel 2 V pr├şpade n├íkupov je t├íto aplik├ícia k dispoz├şcii v Obchode Play

Pred dvoma mesiacmi bol objaven├Ż telef├│n Pixel Buds 2 Spolo─Źnos┼ą Google skuto─Źne prich├ídza na chv├ş─żu v bezdr├┤tovom obchode v internetovom obchode tretej strany B&H Photo. Zoznam je teraz sp├Ą┼ą a prij├şma po┼żiadavky USA.

Ako to videl 9to5Google─îiernobiela fotografia, zoznam p├║─Źikov 2 Ako ÔÇ×nov├í polo┼żka – u┼ż ─ŹoskoroÔÇť, ke─Ć z├íkazn├şci prid├ívaj├║ produkt do ko┼í├şka. Pripom├şname, ┼że B&H Photo zobrazoval tla─Źidlo ÔÇ×predobjedna┼ąÔÇť, ke─Ć u┼ż bolo uveden├ę.

Sk├┤r ne┼ż sa budete c├şti┼ą ve─żmi nad┼íen├ş, uvedomte si to D├ítum prepravy e┼íte nie je zn├ímy, B&H Photo na svojej webovej str├ínke uv├ídza ÔÇ×─Źas dodania: nie je k dispoz├şciiÔÇť. To znamen├í, ┼że aj ke─Ć o to teraz po┼żiadate, je pravdepodobn├ę, ┼że ho nedostanete pred ofici├ílnym ozn├ímen├şm dostupnosti sl├║chadiel spolo─Źnosti Google.

tie┼ż V Pixel Buds je zahrnut├í iba farebn├í varianta ÔÇ×Clearly WhiteÔÇť Na B&H Photo v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku. Pre t├Żch, ktor├ş to nevedia, bud├║ sl├║chadl├í k dispoz├şcii aj vo farebn├Żch variantoch Oh So Orange, Quint Mint a takmer ─Źiernej.

Medzit├Żm Ofici├ílna nov├í aplik├ícia Google Pixel Buds je teraz k dispoz├şcii v Obchode Play, Ve─żkos┼ą aplik├ície je 11 MB a d├í sa nain┼ítalova┼ą na zariadenia s Androidom s verziou 6,0 A vy┼í┼íie. 9to5Google Nazna─Źil, ┼że aplik├ícia je v zariadeniach Play Store pre Pixel k dispoz├şcii ako aktualiz├ícia 4, Na telef├│ne Pixel sme zistili, ┼że toto tvrdenie je pravdiv├ę 4 Taky.

Aplik├ícia n├ím v┼íak neumo┼żn├ş vstup, pokia─ż nesp├írujeme nov├ę p├║─Źiky Pixel. Av┼íak v─Ćaka ponuke Obchod Play pozn├íme pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie aplik├ície, ako vid├şte na obr├ízkoch ni┼ż┼íie.

Elegantnou funkciou, ktor├í stoj├ş za zmienku, je to, ┼że t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş ─żahko n├íjs┼ą nespr├ívne umiestnen├ę sl├║chadl├í, podobn├ę tejto aplik├ícii. M├┤┼żete ─żahko zavola┼ą ktor├ęmuko─żvek zo sl├║chadiel a vyh─żada┼ą presn├║ polohu. S Pixel Buds u┼ż nemus├şte robi┼ą ve─żk├ę ├║silie, aby ste na┼íli zav├ídzaj├║ce sl├║chadl├í.

Skuto─Źne si nemysl├şme, ┼że vzh─żad aplik├ície Pixel Buds a sl├║chadl├í na displeji s├║ iba n├íhoda. O─Źak├ívame, ┼że spolo─Źnos┼ą Google ─Źoskoro vyd├í ofici├ílne ozn├ímenie.