Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Budem bojovať proti Mongolom v Duchu Tsushimy. Jar patrí do PS4, a to nielen vďaka samurajom

Spoločnosť Sony zverejňuje dátum vydania filmu Ducha Tsushima na krásnom prívese. Do katany sa dostaneme 26. júna 2020. Skôr budeme hrať tri ďalšie hry na prominentnej konzole z rodiny PlayStation. 4,

Môže sa zdať, že spoločnosť Sony pri premiére PlayStation ušetrí silu a zdroje 5, Avšak niekoľko mesiacov pred debutom novej konzoly je katalóg pre PS4 taký šťavnatý, že prsty olízajú. SCE robí to, čo vie najlepšie: slúži sľubné sľubné hry a zanecháva priamu konkurenciu.

Pred niekoľkými dňami predseda vlády miao Dreams. Nioh debutuje kedykoľvek 2,

Budem bojovať proti Mongolom v Duchu Tsushimy. Jar patrí do PS4, a to nielen vďaka samurajom 1

Dreams je prenasledujúci tvorca hry (alebo spúšťač kreativity, ako by ste pravdepodobne uprednostnili meno jeho tvorcu), čo vám umožní navrhnúť skutočné zázraky. Názov stále čaká na našu kontrolu, pretože je taký veľký, že je skutočne ťažké zmerať jeho plný potenciál. V najmenšom scenári nepredpokladám, že to bude taký rozsiahly program.

Zároveň Nioh debutuje o pár dní 2 – pokračovanie veľmi úspešného klonu Dark Souls, ktorý tiež márne hľadá na Xbox One. Prvý Nioh by bol prekvapivo dobrý a nemôžem sidoczek povedať ti o dojmoch z jeho pokračovania. V súčasnosti však zadržiavam predbežné embargo. A neuveriteľne navrhnutý šéf, s ktorým sa nemôžem vyrovnať za dobré dva dni.

V prvej polovici apríla príde Final Play Fantasy VII na PlayStation 4,

Budem bojovať proti Mongolom v Duchu Tsushimy. Jar patrí do PS4, a to nielen vďaka samurajom 2

Remake najlepších jPRG pod slnkom (prepáč, nadšenci FFIX, ale to je pravda) bude distribuovaný ako dočasný názov pre konzoly PlayStation. 4, Premiéra tohto titulu pre PC a Xbox One sa plánovala až v budúcom roku. A! Našťastie môžu majitelia konzol spoločnosti Microsoft zažiť trochu exotiky prostredníctvom série Kingdom Hearts a Yakuza debutovaním na konzole Xbox.

Medzitým si majitelia PS4 môžu stiahnuť a spustiť bezplatné demo demo verzie Final Fantasy VII. Len poviem, že je to dobré. Sakra dobre Viac informácií o tejto téme nájdete kliknutím na tento odkaz.

Potom na hlavnej ceste: Posledná časť z nás 2,

Budem bojovať proti Mongolom v Duchu Tsushimy. Jar patrí do PS4, a to nielen vďaka samurajom 3

Prvý z Posledných z nás zdvihol výšky filmového príbehu vo videohrách. Názov vyzerá úžasne, znie skvele a ponúka veľmi dobré herné mechanizmy. Každý, kto miluje silne naratívne dobrodružstvá z Hollywoodu, sa musí o TLoU dozvedieť o svete. Štúdio Naughty Dog zvýšilo latku, aby ju nikto nikdy nedokázal prekonať. Ktokoľvek.

Posledná časť z nás 2 príde k nám v prvej polovici apríla. Spoločnosť Sony zároveň oznámila, že spoločnosť HBO bude vyrábať seriál licencovaný na túto hru. Úžasné je známe. Do projektu je zapojený najmä tvorca veľkého ohromujúceho Černobylu, a to aj pre spoločnosť HBO. Len dúfam, že stanica tento projekt neuloží. Hoci TLoU je veľmi osobný príbeh, treba to povedať pomocou hollywoodskej pumpy.

Dezert je duch Tsushimy plánovaný na koniec júna.

Dobrodružstvo samurajského pera vyzerá skvele. Nový príves ma len presvedčí, že Sony má ďalšie eso. Moe Ghost of Tsushima nemá také mediálne pokrytie ako Death Stranding alebo God of War, ale už si triem ruky nad týmto krvavým orientálnym dobrodružstvom. Nech sú správne implementované iba boje proti bielym zbraniam.

Čo hovorí priama hospodárska súťaž?

na Windows 10 a Xbox One debutujú Ori a Will of the Wisps – krásna plošinovka plná magického hudobníka. Páči sa mi prvý Ori, ale niet podvádzania: nie je to rovnaká dynamika ako katalóg pre PS4. Taktika Gears Tactics tiež vyzerá skôr ako zvedavosť ako zabijak na trhu. Najväčšími výhodami spoločnosti Microsoft sú teraz Flight Simulator a Halo Infinity. Problém je v tom, že stále nevieme, kedy bude presne uvedený niektorý z týchto titulov.

Konzoly z rodiny Xbox One môžu mať fantastické služby, ako je spätná kompatibilita alebo Game Pass. Pravda je však taká, že tieto tituly len predávajú herné platformy. Podnecujú predstavivosť, zapájajú fanúšikov a mobilizujú internetové boje. Spoločnosť Sony si je toho dobre vedomá a nevzdáva sa ani na konci životného cyklu PS4. Prečo to Japonci nepovažujú za ľahké, pretože už majú náramok vodcu svojej generácie? Powd je jednoduchý:

Súťažte s PlayStation 2,