Bude spustená aktualizácia systému IOS 13.4 24. marca

Apple Veńĺk√© novinky sa dnes dopoludnia objavia po ozn√°men√≠ nov√©ho iPadu Pro, existuj√ļ vŇ°ak aj zauj√≠mav√© spr√°vy pre majiteńĺov existuj√ļcich iPad a iPhone.

Apple Spust√≠ sa IOS 13.4 A iPadOS 13.4 24. marca. Hlavnou funkciou, ktor√° bola dnes ohl√°sen√°, je podpora trackpadu, ktor√° bude k dispoz√≠cii pre vŇ°etky iPad so syst√©mom iPadOS 13.4,

K√Ĺm magick√° kl√°vesnica s integrovan√Ĺm trackpadom bude podporovaŇ• iba Apple, v nov√Ĺch modeloch iPad Pro a 2018 bud√ļ maŇ• ńĺudia, ktor√≠ chc√ļ pouŇĺ√≠vaŇ• trackpad alebo myŇ° s iPadom, ńŹalŇ°ie moŇĺnosti. Apple Hovor√≠, Ňĺe k√ļzeln√° myŇ° 2 A Magic Trackpad 2 Podporovan√©, ako je to v pr√≠pade myŇ°√≠ tret√≠ch str√°n, prostredn√≠ctvom USB alebo Bluetooth.

Na z√°klade beta verzi√≠ iOS 13.4 Vydan√© v posledn√Ĺch t√ĹŇĺdŇąoch pozn√°me niektor√© ńŹalŇ°ie funkcie, ktor√© s√ļ s√ļńćasŇ•ou aktualiz√°cie. ZahŇēŇąa to e-mailov√ļ aplik√°ciu, ktor√° pos√ļva tlańćidl√° odpoved√≠ a mazania mimo seba, takŇĺe pri pokuse o odoslanie odpovede n√°hodne neodstr√°nite spr√°vu. Existuj√ļ aj niektor√© nov√© tlańćidl√° prieńćinkov a konfigur√°cie.

Aktualiz√°ciu prinesie iOS 13.4 Dev√§Ň• nov√Ĺch n√°lepiek Animoji a Memoji, spolu s nov√Ĺmi ovl√°dac√≠mi prvkami hovorov a navigańćn√Ĺmi aplik√°ciami tret√≠ch str√°n v programe CarPlay. K dispoz√≠cii s√ļ tieŇĺ nov√© kl√°vesov√© skratky na aplik√°ciu obr√°zkov a nov√© nastavenia v telev√≠znej aplik√°cii, ktor√© v√°m poskytuj√ļ v√§ńćŇ°iu kontrolu nad streamovan√≠m a sŇ•ahovan√≠m pomocou Wi-Fi a celul√°rnych, ako je napr√≠klad reŇĺim Ň°etrenia √ļdajov.