Bude ─Ćal┼íia inteligentn├í kl├ívesnica pre iPad Pro vybaven├í integrovan├Żm trackpadom?

V roku 2020, ako odhalili mnoh├ę zvesti, Apple pravdepodobne vyd├í nov├║ aktualiz├íciu iPad Pro. Vlajkov├í lo─Ć spolo─Źnosti Cupertino prinesie nepochybne nejak├ę hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőinov├ície, ale nemala by podst├║pi┼ą z├ísadn├ę zmeny v dizajne.

Bude ─Ćal┼íia inteligentn├í kl├ívesnica pre iPad Pro vybaven├í integrovan├Żm trackpadom? 1

Po ├║niku, ktor├Ż sa objavil pred nieko─żk├Żmi d┼łami na ├║dajnom obale nov├ęho iPadu Pro, dnes hovor├şme o pr├şslu┼íenstve, preto┼że nov├í spr├íva od Inform├ície uv├ídza ve─żmi zauj├şmav├║ novinku, ktor├í by mohla poskytn├║┼ą niektor├ę inform├ície o bud├║cich projektoch Apple, V skuto─Źnosti by bol jeden v pl├ínoch spolo─Źnosti nov├í inteligentn├í kl├ívesnica pre iPad Pro s integrovan├Żm trackpadom, novinka, pokia─ż ide o sortiment pr├şslu┼íenstva, bezprecedentn├í Apple a ktor├Ż pripom├şna my┼ílienku, ktor├║ priniesol Brydge so svojou vlastnou kl├ívesnicou pre iPad Pro-

Brydge pro + ipad

Kl├ívesnica bude s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou postaven├í z t├Żch ist├Żch materi├ílov ako s├║─Źasn├Ż model DigiTimeso─Źak├ívan├ęho podsvietenia kl├ívesov. ┼Żiadne inform├ície o d├ítume vydania (zhrnut├ę vo v┼íeobecnom v├Żraze ÔÇ×v priebehu rokaÔÇť), je v┼íak zrejm├ę, ┼że m├í zmysel veri┼ą, ┼że toto pr├şslu┼íenstvo bude uveden├ę na trh spolu s nov├Żm iPad Pro o─Źak├ívan├Żm pre t├║to jar, vybaven├Żm trojit├Żm zadn├Żm fotoapar├ítom podobn├Żm fotoapar├ítu iPhone 11 Pro. skr├ítka to ─Źak├í na ofici├ílne kroky Apple, d├║faj├║c, ┼że ÔÇőÔÇőkr├şza s├║vis├ş koronav├şrus nesp├┤sobuj├║ nadmern├ę oneskorenia na prednej strane v├Żroby.

Vydanie tejto novej inteligentnej kl├ívesnice by tie┼ż mohlo navrhn├║┼ą niektor├ę zauj├şmav├ę skreslenia iPadOS14, ktor├ę sa o─Źak├ívaj├║ ako v┼żdy na WWDC. ─îo si o tom mysl├ş┼í?

(via)